SPACE MINERAL - najszersza oferta wymiarowa brodzików na rynku

Łazienka to przestrzeń, która zasługuje na szczególną uwagę podczas remontowania mieszkania. To miejsce szczególne, w którym spędzamy zaledwie kilka minut każdego dnia, jednak to właśnie od ergonomii tego pomieszczenia, czy jego aranżacji zależy nasze dobre samopoczucie. Łazienka powinna odpowiadać naszym gustom, ale także spełniać wymagania funkcjonalne. Nierzadko jej metraż zmusza nas do pewnym kompromisów, głównie dotyczących rodzaju produktów sanitarnych. Dla zachowania lepszej funkcjonalności wymarzoną wannę zamieniamy na prysznic lub rezygnujemy z podwójnej umywalki na rzecz wygospodarowania dodatkowej przestrzeni dla pralki.

W naszej ofercie prezentujemy rozwiązania łazienkowe, które pomogą Wam w aranżacji ciekawej oraz funkcjonalne łazienki, w której wysoka jakość materiałów, z której zostały wykonane oferowane urządzenia, pozwala cieszyć się jej doskonałością przez wiele lat.

 

Produkty sanitarne wykonane z odlewu mineralnego - brodziki, wanny i umywalki

                                                 Wanna owalna Natur Mineral                  Brodziki z odlewu mineralnego Space Mineral                    Umywalka nablatowa Free Mineral

Akryl sanitarny to materiał bardzo lekki, antypoślizgowy, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa oraz posiadający gładką powierzchnię, co zapewnia łatwe czyszczenie. Natomiast wykorzystanie w produkcji materiału mineralnego to wyższy poziom użyteczności, a także i estetyki.

 

Jako producent, zdajemy sobie sprawę z tego, jaki wpływ na środowisko posiada cały obszar produkcji i przetwórstwa. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się produkty wykonane nie tylko z wysokiej jakości materiałów, ale także te wykonane z materiałów naturalnego pochodzenia, takie jak seria produktów Space Mineral, Space Mineral S, Natur Mineral czy Structure Mineral.

 

Odlew mineralny to nie tylko inwestycja w nowoczesny design, ale także wysoki poziom higieny. Powierzchnia żelkotowa ogranicza ilość namnażanych bakterii, o które nie trudno w tak wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka. Odlew mineralny charakteryzuje się gładką, nieporowatą powierzchnią. Dzięki temu zachowanie czystości jest bardzo łatwe i nie wymaga silnych środków czyszczących. Materiał odporny jest na działanie środków chemicznych - pod ich wpływem nie niszczeje, dzięki czemu wybór urządzeń sanitarnych wykonanych z odlewu mineralnego to bardzo dobra inwestycja na lata. Dodatkowym atutem jest także wysoka tolerancja materiału na zmieniającą się temperaturę, która nie powoduje odkształcania materiału.

 

Nowoczesny design to przede wszystkim funkcjonalność oraz minimalizm. Proste formy pozwalają zachować bardzo elegancki i czysty charakter. Takie właśnie są produkty wykonane z odlewu mineralnego.

 

Space Mineral i Space Mineral S - najszerszy wybór na rynku

       Brodzik narożny pięciokątny Space Mineral    Brodzik przyścienny półokrągły   Brodzik prostokątny Space Mineral   Brodzik półokrągły Space Mineral   Brodzik trapezowy Space Mineral   Brodzik prostokątny Space Mineral S

Produkty dostępne w serii Space Mineral:

Seria Space Mineral oraz jej uzupełnienie Space Mineral S to wyjątkowa linia produktów naszej marki, w której znajdziesz najszerszy na rynku, wybór brodzików prysznicowych. To, co wyróżnia je na tle pozostałego asortymentu to materiał, z jakiego zostały one wykonane. Odlew mineralny to innowacja w projektach sanitarnych, która obok dobrze znanego akrylu, zapewnia wysoki komfort użytkowania, a także bezpieczeństwo.

 

Brodziki Space Mineral i Space Mineral S zostały wykonane z odlewu mineralnego, w którego skład wchodzą materiały naturalnego pochodzenia. To, co wyróżnia naszą ofertę to przede wszystkim niestandardowe podejście do realizacji projektów wyposażenia łazienki. Brodziki Space Mineral ofertowane są różnych kształtach: brodziki nietypowe w kształcie trapezu czy pięciokąta, a także klasyczne rozwiązania, wśród których znajdują się brodziki półokrągłe, kwadratowe czy prostokątne, tu uzupełnione wykonaniem w wersji Space Mineral S.

 

Mając świadomość tego, że projekt łazienki nierzadko stanowi największe wyzwanie podczas realizacji remontu, jako producent urządzeń sanitarnych oferujemy najszerszy na rynku wybór rozmiarów. W kategorii brodzików prezentujemy możliwość wyboru asortymentu spośród 132 możliwości rozmiarowo-kształtowych. Z naszą ofertą nie musisz rezygnować z wymarzonej kabiny prysznicowej!

 

Zaprojektuj wymarzoną łazienkę z produktami Sanplast!

                                             

 

To co najważniejsze, produkty naszej marki są ze sobą kompatybilne. Wybierając nietuzinkowy brodzik, bez obaw przejdź do kategorii kabin prysznicowych, w której znajdziesz idealnie dopasowane kabiny narożne prostokątne, półokrągłe, drzwi prysznicowe oraz rozwiązania typu Walk-In.

 

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów antypoślizgowych, jednak jeśli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa masz możliwość modyfikacji powierzchni brodzika wybierając dostępny opcjonalnie system Pro Safe System.

 

Pro Safe System

 

W ramach dodatkowej oferty dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość modyfikacji powierzchni użytkowej brodzików, oferując dodatkową warstwę antypoślizgową. Pro Safe System to zaawansowana technologicznie powierzchnia, którą nakładamy punktowo na powierzchnie płaskie naszych produktów. Powierzchnia Pro Safe System nakładana jest według wzoru, przy zachowaniu szczególnych względów estetycznych. Materiał nakładamy zarówno na powierzchnie wykonane z odlewu mineralnego, jak i akrylu sanitarnego.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj nas albo poczytaj w ulotce:

Różnorodność brodzików!