Structure Mineral - szeroki wybór, strukturalna powierzchnia i indywidualne wykonanie

Remontując łazienkę często inwestujemy wiele większy budżet niż w remont kuchni czy innego pomieszczenia w domu. Jedną z przyczyn jest fakt, że łazienka jest pomieszczeniem, które najrzadziej przechodzi gruntowne zmiany. Chętnie wybieramy wysokiej jakości produkty, które służyć będą nam przez lata. Nierzadko staramy się wybrać te, których projekt jest w miarę uniwersalny i ponadczasowy. To niezwykle istotne, gdyż trendy w aranżacji szybko się zmieniają.

Budżet to jednak nie wszystko. Wybierając elementy wykończeniowe do łazienki - płytki ścienne czy podłogowe - zwracamy uwagę na ich wygląd. Chętnie korzystamy z programów do projektowania lub usług firm, które na podstawie dostępnych produktów przygotują wizualizację przyszłej łazienki. Jest to praktyczne rozwiązanie podczas planowania przestrzeni, ale także trakcie doboru materiałów. Istotna jest spójność aranżacji. Poza wizualizacją, to co ma dla nas równie ważne, to poczucie, że elementy wykończenia są przyjemne w dotyku, jak wzajemnie oddziałują na siebie, czy tworzą harmonijny nastrój.

 Structure Mineral - brodzik z wyjątkową powierzchnią strukturalną

Seria Structure Mineral to brodziki łazienkowe wykonane z odlewu mineralnego, które wyróżnia delikatna porowata struktura. Faktura powierzchni pozwala czuć się pewniej podczas użytkowania. Odlew mineralny wykorzystany w procesie produkcyjnym to mieszanka materiałów pochodzenia naturalnego. To, o czym warto pamiętać to szereg właściwości, które wspierają codzienne użytkowanie. Materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na działanie substancji chemicznych, dzięki czemu nie musimy obawiać się zniszczenia warstwy wierzchniej. Produkty wykonane z odlewu mineralnego są odporne na działanie zmiennej temperatury - nie odkształcają się, a także nie reagują uwalniając związki mogące wywołać alergie.

 

Brodziki Structure Mineral

                                                                        brodzik prostokątny z powierzchnią strukturalną Structure Mineral    brodzik półokrągły z powierzchnią strukturalną Structure Mineral

Brodziki dostępne w serii Structure Mineral:

W serii Structure Mineral znajdziesz brodziki kwadratowe i prostokątne, o głębokości 1,5cm, które stanowią idealne dopełnienie strefy prysznicowej łazienki. Niski kołnierz brodzika pozwala na osadzenie go w linii posadzki, tworząc bezbarierowe wejście. Wykonane z odlewu mineralnego brodziki Structure Mineral, są funkcjonalne oraz estetyczne - zachowane w minimalistycznej formie dodają pomieszczeniu elegancji i stylu. To, co wyróżnia je spośród pozostałych brodzików wykonanych z odlewu mineralnego (brodziki Space Mineral, Space Mineral S czy Open Mineral) to faktura powierzchni. Delikatna, porowata struktura zwiększa bezpieczeństwo, ale także oddaje wrażenie stąpania po naturalnym kamieniu.

Brodziki charakteryzują się najwyższą klasą antypoślizgowości C

                                                                                                                                    klasay antypoślizgowości     klasa antypoślizgowości C

Seria Structure Mineral oferuje także opcję tworzenia brodzików na wymiar, co jest istotnym wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych Klientów. Zatem niezależnie od wielkości swojej łazienki, Klient może zdecydować się na zakup tego rozwiązania. Wprowadzając indywidualizację zamówień umożliwiliśmy zaaranżowanie łazienki zgodnie z własnymi potrzebami finalnego Użytkownika. Stworzenie brodzika o nietypowym kształcie bądź wymiarze nie stanowi absolutnie żadnego wyzwania. To także doskonała alternatywa dla osób, które posiadają oryginalną wizję swojego pomieszczenia. Można stworzyć brodzik o dowolnym wymiarze czy dostosować do panującej zabudowy, bez konieczności przeprowadzania np. kosztownych remontów. Zaaranżowanie przestrzeni w małej łazience będzie o wiele prostsze przy zastosowaniu indywidualnego projektu brodzika. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom nie trzeba z niczego rezygnować!  Z brodzikiem ciętym na wymiar linii Structure Mineral można wykreować oryginalną i jedyną w swoim rodzaju przestrzeń prysznicową. Elegancka i przytulnie urządzona łazienka ma nie tylko cieszyć oko, lecz także pozytywnie wpływać na samopoczucie przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i praktyczności rozwiązania. Dobrze jest urządzić łazienkę, w której będzie można czuć się swobodnie. Brodziki cięte na wymiar to rozwiązanie, które sprawdzi się dla osób, które cenią sobie oryginalne i nietypowe wnętrza.

Brodzik wg indywidualnego wymiaru? Oczywiście!

przycięty brodzik B-M/Structure

W ofercie dostępna jest szeroka paleta wymiarowa. Jako producent produktów sanitarnych oferujemy również wykonanie elementów wyposażenia na indywidualne zamówienie naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie produktów, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także wykonane w zgodzie ze środowiskiem, a także potrzebami naszych klientów. Łazienka jest pomieszczeniem, które wymaga szczególnej uwagi, dopracowania podczas aranżacji mając na uwadze przede wszystkim względy użytkowe, z zachowaniem pełnej ergonomiczności, a także wizualne.