Wanny Loft Line - nie tylko loft-owe rozwiązanie kąpielowe

Kąpiel w wannie

Nietuzinkowa forma do klasycznych przestrzeni? Seria wanien Loft Line to oryginalna stylistyka, zachowana w minimalistycznej i bardzo gustownej formie, która stanie się funkcjonalną ozdobą każdego pokoju kąpielowego. Loft Line to zarówno klasyczne modele wanien o prostokątnej formie, ale również rozwiązania asymetryczne, czy owalne, dzięki czemu pozwalające na realizację zróżnicowanych projektów.

 

Seria Loft Line - kilka słów inspiracji

Seria Loft Line to wanny inspirowane klasą Premium- minimalistyczna linia, nowoczesna funkcjonalność, szeroka paleta kształtów- to właśnie cechy wyróżniające serię Loft Line. Zróżnicowanie pod względem formy pozwala na dowolny wybór urządzeń w zależności od projektu aranżacji łazienki.

 

Seria Loft inspirowana jest przestrzenią, niewymuszoną elegancją, a także funkcjonalnością, jaka zdominowała otwarte wnętrza postindustrialnych obiektów. Wanny serii Loft Line to komfort i wygoda użytkowania. Długość 180cm pozwala na swobodny relaks i odprężenie całego ciała.

 

Wanny - klasyczne, asymetryczne i owalne

WAL Loft Line   WAP Loft Line   WP Loft Line   WOW Loft Line   WSP Loft Line

Seria Loft Line to wanny o różnych kształtach, wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, odpornego na odkształcenia czy odbarwienia, a także uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dzięki gładkiej powierzchni zachowanie urządzeń w czystości jest bardzo łatwe, a brak porów pozwala na zachowanie wysokiego standardu higieny.

 

Wanny pochodzące z serii Loft Line to nie tylko klasyczne w formie rozwiązania wanien prostokątnych, ale także wanny asymetryczne, przyścienne, które pozwalają na zachowanie większej przestrzeni wokół samej wanny, bez wpływu na komfort ich użytkowania. Wśród wanien tej serii nie mogło zabraknąć wanien owalnych o charakterze wolnostojącym.

 

Wszystkie prezentowane w tej serii wanny posiadają centralny odpływ a także gustowny przelew szczelinowy, który może również opcjonalnie być zastąpiony przelewem - za jego pośrednictwem możemy napełnić wannę gorącą wodą i przygotować kąpiel.