Modernistyczna wersja klasycznego prostokąta

Wanny prostokątne Modesta Sanplast

Kilkanaście lat temu wanna była standardowym wyposażeniem każdej łazienki. Luksus stanowił prysznic. Współcześnie to właśnie kabiny prysznicowe stały się poniekąd standardem, który zapewnia maksymalny komfort użytkowania łazienki. Jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń wyposażając ją w wannę? Podpowiadamy.

 

  Wanna Modesta

Wanna z niewielkiej łazience 

Planując remont łazienki najczęściej to nie sama wielkość pomieszczenia sprawia nam problem aranżacyjny, a już istniejąca instalacja kanalizacyjna, do której musimy się dopasować. Dotyczy to przede wszystkim mieszkań w starym budownictwie, ale także blokach. Zachowanie odpowiednich spadów to podstawa jeśli chcemy cieszyć się niezawodną instalacją i spokojem podczas użytkowania urządzeń łazienkowych.

Wanna nierzadko jest koniecznością, choć szeroki wybór asortymentu pozwala na jej aranżację w ekstremalnie funkcjonalny sposób. Wanny prostokątne występują już w rozmiarach od 150 cm długości, dzięki czemu mogą stanowić alternatywę dla głębokich brodzików. Montaż panelu prysznicowego lub deszczownicy oraz uzupełnienie instalacji o baterię wannową pozwolą stworzyć multifunkcjonalny zespół urządzeń, które pozwolą na kąpiel zarówno w wannie, jak i pod prysznicem.

Wanna prostokątna Modesta

  Wanna prostokątna Modesta

Wanna prostokątna z serii Modesta to wysokiej jakości produkt łazienkowy, który sprawdzi się w każdej przestrzeni. Wybierając wannę poza jej długością konieczne jest zwrócenie uwagi na głębokość niecki oraz jej kształt jeśli zależy nam na uzupełnieniu strefy kąpielowej o panel prysznicowy. Ważne aby wanna posiada jednostronny spad, a od strony odpływu zachowywała prostą konstrukcję. Dzięki czemu kąpiel prysznicowa będzie bezpieczna.

Wanna Modesta prezentowana w naszej ofercie została wykonana  z akrylu sanitarnego, który doskonale sprawdza się w wilgotnych pomieszczeniach. Akryl posiada gładką powierzchnię pozbawioną porów, dlatego utrzymanie czystości jest bezproblemowe.

Wygodę użytkowania wanny z serii Modesta zapewniają delikatne podłokietniki.

wanna Modesta kompletna

Wanny Modesta - rozmiary

 Jako producent wanien oferujemy szeroki wybór rozmiarów prezentowanych produktów. Wanny sprzedawane są razem ze stelażem, dlatego jest to produkt kompletny.

 

W serii Modesta dostępne są wanny prostokątne o wymiarach:

  • 150x70 cm
  • 160x70 cm
  • 170x70 cm
  • 170x75 cm
  • 170x80 cm
  • 180x80 cm

Wanny Modesta posiadają dołączony w zestawie stelaż. Aby całość prezentowała się czysto i schludnie zapraszamy do uzupełnienia inwestycji o obudowy maskujące wannę i instalację kanalizacyjną.