Wanna Gessa - nowoczesna odsłona prostokąta

Sposobem na aranżację niewielkiej łazienki, w której nie ma zbyt wiele miejsca na montaż klasycznej kabiny prysznicowej jest wybór wanny. Wanna prostokątna serii Gessa to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie. Poznaj uroki naszej gustownej serii Gessa.

 

Wanny prostokątne serii Gessa

Wanny prostokątne serii Gessa zostały wyprodukowane z akrylu sanitarnego. Akryl dzięki gładkiej powierzchni pozwala na utrzymanie w nieskazitelnej czystości, co w pomieszczeniach narażonych na wilgoć jest kluczowym argumentem. Akryl sanitarny jest ciepły w dotyku, odporny na negatywne działanie środków chemicznych- powłoka nie odbarwia się , daje się łatwo regenerować. Wanny prostokątne serii Gessa oferowane są wraz ze stelażem.

  wanna Gessa

Wanny prostokętne Gessa - gustowny design

 Wanny serii Gessa zostały zaprojektowane z myślą o ekonomicznych rozwiązaniach w łazience. Uzupełnieniem jest gustowny design, który podkreśla aranżację modernistyczną, jak i bardziej tradycyjną. Wanna posiada jednostronnye, oparcie, oraz zaokrągloną część po stronie odpływu.

  

Wanna prostokątna serii Gessa - rozmiary

 Jako producent sprzętu sanitarnego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie funkcjonalnej przestrzeni bez konieczności rezygnowania z już podjętych planów inwestycyjnych. Z tego względu oferujemy produkty dostępne w zróżnicowanych wymiarach.

 

Wanny prostokątne Gessa:

  • 140x70 cm
  • 150x70 cm
  • 160x70 cm
  • 170x70 cm