Wanny SPACE LINE - pełen komfort

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb, bezpieczeństwo i wysoka jakość, niezawodność, nowoczesne technologie, w końcu najszerszy możliwy wybór produktów - wręcz nieograniczony z uwagi na fakt, że jako producent oferujemy wykonanie produktów sanitarnych na zamówienie. To nasze filary, które od ponad 35 lat pozwalają nam na aktywne działanie i budowanie solidnej marki, godnej zaufania. Jako pierwszy producent, wprowadziliśmy na rynek polski kabiny prysznicowe. Dzięki temu rozwiązaniu zrewolucjonizowaliśmy podejście do aranżacji małych przestrzeni, dając naszym klientom wybór, który umożliwił zachowanie wysokiej funkcjonalności, a także wpłynął pozytywnie na wizualny aspekt aranżowanej przestrzeni.

  wanna owalna Space Line

Seria Space Line to najbardziej rozbudowana linia produktów sanitarnych dostępna w naszej ofercie, idealna jeśli planujesz aranżacje salonu kąpielowego. Produkty pochodzące z tej samej kolekcji gwarantują idealne dopasowanie. To istotny czynnik przy aranżacji, o którym łatwo przekonać się porównując oferty kilku producentów. Łatwo można zauważyć, że wiele z nich różni się odcieniami bieli. Ponadto, jedna linia to także jeden styl, który warto zachować podczas aranżacji harmonijnej łazienki. Space Line to także prostota designu, co oznacza, że każdy element projektu jest pełny, przemyślany, a jednocześnie, mimo wszelkich funkcjonalności, nie jest przytłaczający. Uzyskanie takiego efektu nie jest proste. W Sanplast jesteśmy ekspertami w dziedzinie zrównoważonych projektów wyposażenia do łazienek każdego rozmiaru. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie nietuzinkową serię eleganckich wanien Space Line - to odpowiedź na potrzebę nowoczesności i nie ograniczającego Cię w żaden sposób podejścia do aranżacji łazienek. Jeśli potrzebujesz przestrzeni i swobody - sprawdź naszą linię Space Line.

 

Space Line – wanny

  wanna prostokątna Space Line   wanna prostokątna odpływ na środku Space Line wanna trapezowa Space Line wanna sześciokątna Space Line wana owalna Space Line wanna symetryczna Space Line   wanna prostokątna ze strefą prysznica Space Line  

Dostępne wanny w serii Space Line:

Relaksujące kąpiele w wannie pozwalają zadbać o stan ducha i ciała. Odprężają mięśnie, pozwalają zapomnieć o problemach mijającego dnia. Należy jednak pamiętać, że zbyt gorące kąpiele powtarzane regularnie nie są zdrowe dla naszego krążenia i mogą szkodzić osobom z nadciśnieniem, a paniom mogą przysporzyć problemów z pękającymi naczynkami czy cellulitem. Komfortową kąpiel zapewni nam dobrze dobrana do naszych potrzeb wanna.

Seria wanien Space Line została wykonana z akrylu sanitarnego. Akryl posiada właściwości termiczne, utrzymując ciepło, co pozytywnie wpływa na poczucie komfortu podczas kąpieli. Właściwości antypoślizgowe jakie wykazuje akryl, pozwalają na zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Produkty sanitarne w naszej kolekcji Space Line charakteryzują się gładka powierzchnią, dzięki czemu zachowanie ich w czystości jest bardzo łatwe.

 

Wanny Space Line oferują dużą powierzchnię kąpielową. Prosta forma, minimalistyczny format to sposób na eleganckie i bardzo stylowe uzupełnienie łazienki. Przestronne wnętrze wanny pozwala na wygodną kąpiel i relaks. Gładka powierzchnia, bez wyraźnych wgłębień sprawiają, że wanna jest łatwa w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie znajdziesz wanny ze strefą prysznica, co diametralnie zwiększa funkcjonalność urządzenia.

Dzięki wielu wariantom kolorystycznym i rozmiarom w prosty i przemyślany sposób możesz zagospodarować swoją łazienkę z produktami z serii Space Line. Wybieraj warianty dla siebie najlepsze i stwórz łazienkę marzeń po swojemu.

Czysta Przyjemność kąpieli w wannach Space Line! Pokochaj Space Line - pokochaj przestrzeń!