Wanny Prestige - klasyka w nowszym wydaniu

Prawdziwy komfort jest wtedy, kiedy nie musisz się spieszyć i kiedy masz odpowiednio dużo czasu na relaks. Doskonałą sposobnością do odczuwania komfortu jest długa, gorąca kąpiel w czasie której Twoje mięśnie odpoczywają, a Ty możesz się wyciszyć. A gdyby tak wzbogacić te wspaniałe chwile o odrobinę luksusu? Wybierając wanny z serii Prestige, możesz skutecznie odprężyć się w swoim domowym, ekologicznym spa. Seria Prestige powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają w codziennym życiu prostych, ale i luksusowych rozwiązań.

wanna owalna kompletna Prestige

Seria Prestige - wanny pełne komfortu

Seria Prestige skupia się w swoich rozwiązaniach na najlepszych technicznych rozwiązaniach, nie zaburzających prostoty i minimalizmu, którym charakteryzuje się design wanien i pryszniców Prestige. Jesteśmy marką, która chce dostarczyć Ci poczucie prestiżu w codziennych sytuacjach. Z myślą o Twoim komforcie przygotowaliśmy cztery warianty wanien, które z łatwością dopasujesz do możliwości swojej łazienki.

                  Decydując się na serię Prestige zyskasz nie tylko swobodę użytkowania, ale także swobodę wyboru.

Wanny symetryczne z serii Prestige

 

Seria Prestige pozwoli Ci wprowadzić do łazienki prestiż, minimalistyczny i stylowy design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Nasze wanny wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który mimo upływu lat nie traci swojego blasku - odpowiednia pielęgnacja pozwoli Ci cieszyć się naszymi produktami przez bardzo długi czas. Jeśli szukasz wanny idealnej, koniecznie przejrzyj propozycje w serii Prestige.