Kabiny prysznicowe Altus

Łazienka to miejsce, w którym spędzamy około godziny każdego dnia - podczas porannej toalety, w ciągu dnia czy wieczorem. To miejsce, w którym zwracamy uwagę przede wszystkim na komfort, funkcjonalność, a także wystrój. Aranżacja łazienki - wybór kolorystyki, rodzaju kafelek, dobór odpowiednich urządzeń czy oświetlenia wpływa na to jak będziemy rozpoczynać każdy dzień. W końcu łazienka powinna zostać zaaranżowana w taki sposób, aby odpowiadać naszym gustom. Mając pełną świadomość tego, jak ważnym pomieszczeniem całego domu jest właśnie łazienka, jako producent urządzeń oferujemy klienta wyjątkowe serie produktów, dopasowane do gustu i planowanej estetyki, ale także nietuzinkowe rozwiązania do trudnych przestrzeni.

 

 

Seria Altus - luksusowa łazienka z Sanplast w Twoim domu

Seria wyposażenia łazienkowego Altus zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Seria powstała z myślą o nowoczesnych, otwartych przestrzeniach, a także tych, w których dominować ma styl, elegancja oraz świeżość, bez względu na metraż. Wysoka funkcjonalność oraz elegancki design odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość wykonania oraz wykorzystanie wyjątkowych materiałów wykończeniowych pozwalają wprowadzić do aranżowanej łazienki ekskluzywny klimat.

To co wyróżnia produkty tej serii to delikatna rzeźba, wyrazista i geometryczna stylistyka odzwierciedlająca aktualne trendy w aranżacji wnętrz, a także funkcjonalność, którą zapewnia dopasowanie produktów do oczekiwań i wymagań naszych klientów.  Altus to zbiór narożnych kabin prysznicowych, drzwi wnękowych oraz kabin typu Walk-In. Produkty te stanowią najlepsze rozwiązanie dla salonu kąpielowego. Ich ponadstandardowe wymiary idealnie wpisują się w architekturę dużego wnętrza, gwarantując użytkownikom maksymalny komfort kąpieli. Każdy detal wieńczący serię, zaprojektowany tu został z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka stanowią niekwestionowane atuty serii.

Kabiny Prysznicowe Altus

 

Kabina prysznicowa to nie tylko idealny wybór pod względem ekonomicznym, ale także rozwiązanie dla małych łazienek. W dużych salonach łazienkowych, w których nie brakuje miejsca, kabina prysznicowa to rozwiązanie alternatywne dla wanny. Seria Altus to nowoczesne kabiny prysznicowe, zarówno narożne, przyścienne, wnękowe, jak i możliwość zbudowania kabiny typu Walk-In. Oferowane w serii Altus kabiny prysznicowe wykonane są z najwyższej jakości szła hartowanego. Do wyboru klientów przeznaczone zostały dwa wzory szyb - transparentne szyby W0 oraz szyby GR o grafitowym zabarwieniu. Parawany prysznicowe oferowane w serii Altus posiadają specjalną powłokę Glass Protect, która chroni szkło przed codziennymi zarysowaniami.

Kabiny prysznicowe są kompatybilne z innymi produktami z naszej oferty, takimi jak szeroki wybór brodzików prysznicowych Space Mineral, Space Mineral S czy Space Line. To, co także istotne dla serii Altus, to możliwość projektu kabiny na specjalne zamówienie, dopasowane do indywidualnych wymagań przestrzennych klienta.

W ofercie kabin prysznicowych serii Altus znajdują się także kabiny prysznicowe Walk-In, które coraz częściej wybierane są do pokoi łazienkowych. Kabiny Walk-In wykonane są z 8mm tafli szkła hartowanego. Dzięki zwiększonej grubości i powierzchni Glass Protect gwarantujemy nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania, ale także łatwość w utrzymaniu czystości.

 W ofercie produktów Altus znajdują się kabiny prysznicowe prostokątne o wymiarach od 80x110cm aż do 100x200cm oraz rozwiązania Walk-In w szerokościach od 80cm do 160cm. Dodatkową zaletą jest 210 cm wysokość kabin.

Produkty dostępne w serii:

  •  kabina prysznicowa narożna prostokątna z drzwiami przesuwnymi KND2/ALTIIa
  •  drzwi prysznicowe przesuwne D2/ALTIIa
  •  kabina narożna typu Walk-In PI/ALTIIa
  •  kabina przyścienna typu Walk-In PII/ALTIIa  
  •  kabina narożna typu Walk-In PIII/ALTIIa
  •  kabina przyścienna typu Walk-In PIV/ALTIIa
  •  kabina narożna typu Walk-In PT/ALTIIa 

Produkty dostępne w serii Altus  

              

Drzwi Prysznicowe Altus

W ofercie katalogowej proponujemy nie tylko wspomniane już rozwiązania wymiarów, ale także możliwość regulacji szerokości aż do 10cm! Regulacja kabin daje możliwość dopasowania szerokości do potrzeb klienta.

Drzwi prysznicowe Altus zostały zbudowane z wysokiej jakości szkła hartowanego, o podniesionych właściwościach przekładających się na bezpieczeństwo podczas użytkowania, a także wspartych przez technologię Glass Protect, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Więcej o technologii Glass Protect

Technologia Glass Protect została opracowana przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplast, na podstawie aparatury marki KRUSS. Ten innowacyjny system pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu czystości dzięki modyfikacji chemiczno-fizycznych właściwości powierzchni szkła. Obniżenie energii szkła sprawia, że krople wody spływają z jego powierzchni, pozostawiając na jego powłoce minimalną ilość osadu. Dzięki temu, utrzymanie czystości kabiny nie zajmuje dużo czasu, a do pielęgnacji mogą być stosowane delikatniejsze środki. Glass Protect przekłada się również na ograniczenie uszkodzeń mechanicznych, co pozwala na zachowanie luksusowego wyglądu szyb przez długi czas użytkowania.

 

Sanplast SA, funkcjonujący od 1983 roku jest jednym z pierwszych producentów kabin prysznicowych na polskim rynku. Przez lata funkcjonowania na rynku oraz postęp technologiczny poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowsze i jeszcze lepiej dopasowane do naszych potrzeb klientów elementy wyposażenia łazienek. Przykładem może być luksusowa seria Altus, w której znalazły się kabiny prysznicowe - narożne, wnękowe, ścienne, Walk-In oraz drzwi prysznicowe. Seria  Altus jest kompatybilna z produktami pozostałych serii.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami serii Altus!