Akcesoria do kabin prysznicowych

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (9)

Ustaw kierunek malejący
 1. Profil poszerzający Basic
  Akcesoria
  Profil poszerzający Basic
  Już od 152,52 zł 124,00 zł
  Series:

  Basic

 2. EasyWallSystem - klej montażowy
  Akcesoria
  EasyWallSystem - klej montażowy
  323,49 zł 263,00 zł
  Series:

  EasyWallSystem

 3. EasyWallSystem - profile
  Akcesoria
  EasyWallSystem - profile
  Już od 134,07 zł 109,00 zł
  Series:

  EasyWallSystem

 4. EasyWallSystem - płyty akrylowe
  Akcesoria
  EasyWallSystem - płyty akrylowe
  Już od 1 215,24 zł 988,00 zł
  Series:

  EasyWallSystem

 5. EasyWallSystem - zestawy
  Akcesoria
  EasyWallSystem - zestawy
  Już od 2 703,54 zł 2 198,00 zł
  Series:

  EasyWallSystem

 6. Ściągaczka do wody - wyposażenie kabiny prysznicowej
  Akcesoria
  Ściągaczka do wody
  Już od 152,52 zł 124,00 zł
 7. Wsporniki
  Akcesoria
  Wsporniki
  Już od 316,11 zł 257,00 zł
 8. Profil poszerzający TX
  Akcesoria
  Profil poszerzający TX
  Już od 152,52 zł 124,00 zł
  Series:

  TX

 9. Stabilizator pionowy
  Akcesoria
  Stabilizator pionowy
  Już od 316,11 zł 257,00 zł
Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (9)

Ustaw kierunek malejący

Kabina prysznicowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Chcąc stworzyć idealne miejsce do kąpieli pod prysznicem, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko standardową kabinę prysznicową. Warto rozważyć doposażenie jej dodatkowymi elementami. Dla tych, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań do stworzenia doskonałej i praktycznej strefy prysznicowej, przygotowaliśmy akcesoria do kabin prysznicowych, które zwiększą funkcjonalność i wniosą wartość dodaną do łazienki!

Akcesoria do kabin

W naszym asortymencie dostępne są akcesoria do kabiny prysznicowej, które mogą być wykorzystane zarówno jako element montażowy jak i jako uzupełnienie wyposażenia kabiny. W naszym sklepie można wybrać dodatki do kabiny:

 • Profile poszerzające – to rozwiązanie do zabudowy niestandardowych wymiarów wnęk i stref prysznicowych. Wszędzie tam, gdzie standardowe wymiary drzwi prysznicowych lub kabin prysznicowych nie pasują idealnie w dostępną przestrzeń, można zamontować profile poszerzające, które jako elementy kabiny prysznicowej wpasują ją w docelowe miejsce montażu.
 • System renowacyjny – to produkty, które doskonale mogą zastąpić standardowe płytki ścienne w łazience. Płyty akrylowe zamontowane dzięki specjalnemu systemowi profili oraz klejowi montażowemu, doskonale sprawdzą się jako wykończeniowe elementy kabin prysznicowych. System wykończenia ścian EasyWallSystem to sposób na szybką i bezproblemową renowację lub wykończenie wnętrza łazienki.
 • Wsporniki do kabin – dzięki systemowi wsporników, każdy majsterkowicz może zbudować sobie kabinę sam. Wystarczy dobrać odpowiedni wspornik, zakupić kabinę typu Walk-In i wykreować kabinę narożną, przyścienną czy wnękową. Stabilizacja produktów jest jeszcze łatwiejsza. A może masz już kabinę i chciałbyś zmienić wspornik z przyściennego na sufitowy? Teraz masz taką możliwość!
 • Akcesoria do prysznica – takie jak: ściągaczka do wody, która sprawia, że dbanie o czystość i wygląd kabiny prysznicowej jest jeszcze łatwiejsze. Po każdej kąpieli ściągnij wodę z tafli szkła kabiny prysznicowej, a będzie ona dłużej cieszyła oko i wyglądała jak nowa.

Na stronie Sanplast dobrać można wiele elementów, które wzbogacą miejsce kąpieli pod prysznicem! Jako producent kabin, który jako pierwszy wdrożył tą kategorię produktów na polski rynek, dbamy aby Użytkownik naszych produktów czerpał Czystą Przyjemność nie tylko w czasie kąpieli ale także podczas porządków. Dlatego tak wiele akcesoriów do kabin, pomaga w łatwiejszym utrzymaniu czystości w łazience. Płyty systemu renowacyjnego nie wymagają fugowania, więc ściany łazienki wystarczy przetrzeć szmatką, unikając męczącego szorowania łączeń. Ściągaczka do wody pomaga szybko pozbyć się pozostałości kropel z tafli szkła. Staramy się tak opracować naszą ofertę, aby Klient mógł kupić poszczególne elementy kabiny prysznicowej i zaplanować ją tak, jak chce. Nic nie powinno go ograniczać. I właśnie po to stworzyliśmy kategorię akcesoriów do kabin! Zapraszamy do korzystania z możliwości doposażenia strefy kąpieli pod prysznicem!