Brodziki pięciokątne

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (2)

Ustaw kierunek malejący
 1. BPK-M/SPACE
  Brodziki
  BPK-M/SPACE
  Już od 1 496,91 zł 1 217,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 2. BPK/SPACE
  Brodziki
  BPK/SPACE
  Już od 1 407,12 zł 1 144,00 zł
  Series:

  Space Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (2)

Ustaw kierunek malejący

Brodziki prysznicowe pięciokątne

Brodziki pięciokątne to niebanalne rozwiązanie do łazienki. Uzyskanie nietuzinkowego efektu w niewielkiej łazience może być bardzo proste, dzięki wykorzystaniu niestandardowych rozwiązań. Połączenie kabiny pięciokątnej z dedykowanym jej brodzikiem pięciokątnym to doskonały sposób na stworzenie strefy prysznicowej na niewielkiej powierzchni. Brodziki 5-kątne, często określane także jako pentagonalne, kuszą oryginalnym wzornictwem i nietypową konstrukcją.

Jako producent wyposażenia łazienkowego oferujemy w swoim portfolio zarówno standardowe rozwiązania prysznicowe, jak i te mniej standardowe, jakimi są wersje pięciokątne. Nasze brodziki pięciokątne oferowane są w dwóch seriach – każda z nich wykonana z innego materiału:

 • Brodziki akrylowe dostępne są w serii Space Line,
 • Brodziki z odlewu mineralnego oferowane są jako seria Space Mineral.

Brodziki prysznicowe pięciokątne idealne do nowoczesnej łazienki

Coraz więcej osób pragnie wyposażyć swoją, nawet niedużą łazienkę, rozwiązaniami, które przykuwają wzrok i stają się centrum niewielkiego wnętrza. Dobrze dobrany brodzik pięciokątny, wykonany z wysokiej jakości materiału sprawi, że łazienka będzie prezentowała się niezwykle elegancko. W naszych realiach przeważają małe łazienki, a brodzik pięciokątny Sanplast jest dopasowanym rozwiązaniem do takich właśnie wnętrz. Łazienka z pentagonalnym brodzikiem nabiera wyrazu i charakteru. Bez względu na styl wyposażenia łazienki, pięciokątne rozwiązanie wpisze się w aranżację i stanie się ozdobą niemalże każdego wnętrza.

O czym pamiętać przy zakupie brodzika pięciokątnego?

Pięciokątny brodzik prysznicowy ułatwia maksymalne wykorzystanie powierzchni z zachowaniem pełnego komfortu użytkowania. Decydując się na zakup brodzika pięciokątnego, należy rozważyć jego umiejscowienie i sprawdzić dostęp do instalacji wodnej. Przy wyborze brodzika pięciokątnego, trzeba pamiętać aby dopasować szerokość boków brodzika do szerokości boków kabiny. Kompatybilność obu produktów jest bardzo istotna dla bezproblemowego montażu oraz praktyczności i funkcjonalności miejsca kąpieli pod prysznicem.

Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę to materiał, z którego wykonany jest brodzik. Odlew mineralny jest łatwiejszy w regeneracji i bardziej odporny na plamy i odbarwienia. Akryl jest lżejszy, co za tym idzie, prostszy w montażu.

Montując brodzik pięciokątny należy wziąć pod uwagę sposób jego zabudowy. W naszej ofercie znaleźć można dedykowane obudowy, które zapewniają łatwy i szybki dostęp do przestrzeni pod brodzikiem.

Dlaczego warto wybrać brodziki pentagonalne Sanplast?

Prysznicowe brodziki pentagonalne, które znaleźć można na stronie Sanplast, są urozmaicone, biorąc pod uwagę kolorystykę i możliwość wykończenia powierzchni brodzika. Zarówno akrylowe jak i wersje wykonane z odlewu mineralnego, doposażyć można antypoślizgową powierzchnią ProSafeSystem, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przeciwko poślizgnięciu się w czasie kąpieli pod prysznicem. Co więcej, dostępne wersje brodzików, można kupić w kilku wersjach kolorystycznych. Wybór jaki zapewniamy w naszym asortymencie, ułatwia dopasowanie wariantu do posiadanej aranżacji oraz wersji kolorystycznej kabiny. Harmonia wnętrza jest bardzo istotnym elementem, na który zwraca uwagę, coraz więcej specjalistów, zajmujących się aranżacją przestrzeni mieszkalnej. Kiedy zastanawiamy się dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę, dobrze jest wziąć pod uwagę fakt, że jesteśmy polskim producentem z wieloletnim doświadczeniem.