Kabiny kwadratowe

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. KND2/ALTIIa
  Kabiny
  KND2/ALTIIa
  Już od 4 712,13 zł 3 831,00 zł
  Series:

  Altus

 2. KN4/SPACE
  Kabiny
  KN4/SPACE
  Już od 3 413,25 zł 2 775,00 zł
  Series:

  Space Line

 3. KNDJ2L(P)/SPACE
  Kabiny
  KNDJ2L(P)/SPACE
  Już od 3 258,27 zł 2 649,00 zł
  Series:

  Space Line

 4. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KNDJ2/PRIII
  Już od 2 715,84 zł 2 208,00 zł
  Series:

  Prestige III

 5. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KNDJ/PRIII
  Już od 2 429,25 zł 1 975,00 zł
  Series:

  Prestige III

 6. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KN2/PRIII
  Już od 2 601,45 zł 2 115,00 zł
  Series:

  Prestige III

 7. KNDJ2/FREEII
  Kabiny
  KNDJ2/FREEII
  Już od 2 832,69 zł 2 303,00 zł
  Series:

  Free Line II

 8. KN4/FREEII
  Kabiny
  KN4/FREEII
  Już od 2 926,17 zł 2 379,00 zł
  Series:

  Free Line II

 9. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  KNDJ2/FREE
  Już od 2 678,94 zł 2 178,00 zł
  Series:

  Free Line

 10. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  KN4/FREE
  Już od 2 768,73 zł 2 251,00 zł
  Series:

  Free Line

 11. Kabina kwadratowa FreeZone - wersja z profilami w kolorze srebrny błyszczący i szkłem W0
  Kabiny
  KNL(P)/FREEZONE
  Już od 1 488,30 zł 1 210,00 zł
  Series:

  Free Zone

 12. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrnym błyszczącym z sitodrukiem W15
  Kabiny
  KN/TX5b+Bza
  Już od 2 044,26 zł 1 662,00 zł
  Series:

  TX

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Kabiny prysznicowe kwadratowe

Kabiny prysznicowe kwadratowe mają wiele zalet. To, czy taka kabina sprawdzi się najlepiej w Twojej łazience, uzależnione jest choćby od uwarunkowań samej przestrzeni. Czym jest kabina prysznicowa kwadratowa? Jak rozumieją ją producenci wyposażenia łazienek? Kabiny kwadratowe jak sama ich nazwa wskazuje oparte są o konstrukcję w formie kwadratu. W zależności od serii, mogą być montowane jako kabiny narożne kwadratowe, jak również kabiny przyścienne kwadratowe. Nasze prysznice kwadratowe obejmują rozwiązania ramowe i bezramowe zamknięte w kwadrat. Warianty bezramowe kabin kwadratowych oparte są o konstrukcje o minimalnej ilości detali. Są to kabiny serii Tensa, Space Line, Prestige, Free Line II i Free Line. Ramowe kabiny Sanplast to serie TX5b i Basic i tutaj można zauważyć, że ścianki boczne kabin zamknięte są w aluminiowej ramie. W każdej serii kabin z naszego asortymentu można dobrać najlepszą wersję kabiny do aranżacji łazienki i oczekiwań jej przyszłych użytkowników.

Kabiny kwadratowe w nowoczesnym wydaniu

Kabiny prysznicowe kwadratowe zyskały w ostatnim czasie na popularności. I nic w tym dziwnego, gdyż mają wiele zalet. Do użytkowników przemawia ich użyteczność i szeroka paleta rozmiarowa. Różnorodność dostępnych wymiarów pozwala dopasować kabinę do możliwości przestrzennych pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb. Kabiny kwadratowe marki Sanplast mają wiele zalet, które warto podkreślić:

 • idealnie sprawdzą się w łazienkach o dużym jak i mniejszym metrażu – sprawdź dostępną przestrzeń w Twojej łazience i dopasuj wariant kabiny kwadratowej najlepszy do wnętrza,
 • uniwersalność – w zależności od konstrukcji, kabiny prysznicowe kwadratowe można montować do jednej ze ścian łazienki albo w narożniku pomieszczenia;
 • funkcjonalność i zapewnienie swobody ruchów - należy tutaj pamiętać, że najmniejsze z modeli (70x70 cm) mogą nie zapewniać swobody osobom otyłym, starszym i niepełnosprawnym, ale wyróżnikiem naszej marki, jest dostępność kwadratowych kabin także w rozmiarze 120x120cm;
 • duży wybór modeli - ten typ kabin znakomicie uzupełni niezagospodarowaną przestrzeń łazienki. A olbrzymi wybór modeli, od klasycznych, po nowoczesne, a nawet loftowe, zapewni oryginalny, gustowny i niebanalny charakter pomieszczenia.

Szerokość oferty kabin kwadratowych Sanplast sprawia, że wybranie odpowiedniej kabiny kwadratowej nie powinno sprawiać żadnego problemu. Dobrze dobrana kabina kwadratowa stanie się centrum strefy prysznicowej i zapewni pełen komfort użytkowania.

Kabiny prysznicowe kwadratowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup kabiny kwadratowej warto zwrócić uwagę na kilka atrybutów. W zależności od powierzchni naszej łazienki oraz upodobań stylistycznych możemy wybrać kabinę dostosowaną do naszych potrzeb. Wybierając kabiny kwadratowe powinniśmy kierować się wieloma czynnikami. Poza względami estetycznymi warto przyjrzeć się metodzie otwierania drzwi, systemowi jezdnemu w przypadku kabin z drzwiami przesuwnymi, zawiasom przy kabinach z drzwiami skrzydłowymi, szczelności, a także, w miarę możliwości, sprawdzić komfort jej użytkowania. Trzeba też zwrócić szczególną uwagę na idealne dopasowanie brodzika do wybranego modelu. Najlepiej dobierać brodzik do kabiny, rekomendowany przez producenta. W naszej ofercie dostępne są także kabiny kwadratowe z brodzikiem w zestawie, dzięki czemu klient nie musi zastanawiać się nad kompatybilnością elementów.

Poznaj kabiny kwadratowe marki Sanplast

Sprawdźmy dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne kabiny kwadratowe producenta Sanplast!       W ofercie kabin prysznicowych kwadratowych zarówno miłośnik linii klasycznych, jak i osoba zainteresowana nowoczesnym wzornictwem znajdzie produkt dla siebie. Produkty marki Sanplast to całe spektrum praktycznych propozycji, które znajdą zastosowanie w każdej łazience. Poszukujący ciekawego designu, szerokiej palety wymiarowej, różnej kolorystyki profili a także interesujących wypełnień szklanych, mają ogromny wybór kabin kwadratowych. Wszystkie one można znaleźć opisane szczegółowo na stronie Sanplast. Jako producent, Sanplast oferuje sprzedaż poprzez sieć dystrybucyjną, a listę sklepów można znaleźć na stronie: https://sanplast.pl/map/distributors

Satysfakcja klienta z zakupionej kabiny kwadratowej to jedna z najważniejszych wytycznych, które są brane pod uwagę przy projektowaniu rozwiązań prysznicowych. Designerzy marki Sanplast opracowali wiele konstrukcji kabin kwadratowych, które można podzielić na serie, posadowienie oraz pod względem wymiarów. Dostępne są kabiny kwadratowe od wymiaru 70x70cm, po kabiny prysznicowe kwadratowe 100x100 cm aż do wymiaru 120x120cm. Można montować je zarówno jako wersja narożne jak i przyścienne.