Nasza Czysta Przyjemność

Przez 35 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, obudowy oraz wanny z hydromasażem. Stawiamy na rozwiązania praktyczne, tradycyjne, ale nie brakuje również pomysłów niestandardowych. Projektanci tworzą ciekawe propozycje dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń. To sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i zgodnego ze swoimi upodobaniami.

Wieloletnie doświadczenie zdobywane poprzez ciężką pracę sprawiło, że doskonale znamy się na wyposażeniu łazienek. Działamy z czystą przyjemnością, nieustannie się rozwijając. Wsłuchujemy się w głosy Klientów, monitorujemy światowe trendy. Nasza oferta jest nowoczesna i praktyczna. Od początku stawiamy sobie ambitne cele. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów i nie zwalniamy tempa. Podejmujemy odważne decyzje. Co jednak najważniejsze, na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i jego potrzeby. Dbamy też o jego bezpieczeństwo, nad którym czuwa zespół firmowego laboratorium.


W ciągu 35 lat wiele się w firmie zmieniło. Wybudowaliśmy nowe hale produkcyjne, które obecnie – razem z biurowcami – zajmują powierzchnię 38.000 m 2 . Z roku na rok rośnie też liczba pracowników. Zatrudniamy obecnie 480 osób. Poszerzyła się też grupa partnerów biznesowych. Przez lata działalności udowodniliśmy, że SANPLAST jest marką godną zaufania, jedną z najnowocześniejszych w Europie. Zdobyliśmy silną pozycję na rynku wyposażenia łazienek poprzez współpracę z parterami handlowymi oraz kooperację z wiodącymi dostawcami.

SANPLAST jest dziś marką rozpoznawalną, liczącą się w branży. Wyznaczamy trendy. A wszystko w jednym celu, aby zapewnić CZYSTĄ PRZYJEMNOŚĆ kąpieli.