Kabiny

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (109)

Ustaw kierunek malejący
 1. D2/ALTIIa
  Kabiny
  D2/ALTIIa
  Już od 3 436,62 zł 2 794,00 zł
  Series:

  Altus

 2. KND2/ALTIIa
  Kabiny
  KND2/ALTIIa
  Już od 4 712,13 zł 3 831,00 zł
  Series:

  Altus

 3. PIII/ALTIIa
  Kabiny
  PIII/ALTIIa
  Już od 1 769,97 zł 1 439,00 zł
  Series:

  Altus

 4. PII/ALTIIa
  Kabiny
  PII/ALTIIa
  Już od 1 970,46 zł 1 602,00 zł
  Series:

  Altus

 5. PI/ALTIIa
  Kabiny
  PI/ALTIIa
  Już od 1 591,62 zł 1 294,00 zł
  Series:

  Altus

 6. PT/ALTIIa
  Kabiny
  PT/ALTIIa
  Już od 2 890,50 zł 2 350,00 zł
  Series:

  Altus

 7. PIV/ALTIIa
  Kabiny
  PIV/ALTIIa
  Już od 2 474,76 zł 2 012,00 zł
  Series:

  Altus

 8. P/SPACEWALL-XL
  Kabiny
  P/SPACEWALL-XL
  Już od 1 950,78 zł 1 586,00 zł
  Series:

  Space Wall

 9. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  P/SPACEWALL
  Już od 1 771,20 zł 1 440,00 zł
  Series:

  Space Wall

 10. KP4/SPACE
  Kabiny
  KP4/SPACE
  Już od 4 063,92 zł 3 304,00 zł
  Series:

  Space Line

 11. KN4/SPACE
  Kabiny
  KN4/SPACE
  Już od 3 413,25 zł 2 775,00 zł
  Series:

  Space Line

 12. KNDJ2L(P)/SPACE
  Kabiny
  KNDJ2L(P)/SPACE
  Już od 3 258,27 zł 2 649,00 zł
  Series:

  Space Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (109)

Ustaw kierunek malejący

Kabiny prysznicowe Sanplast

Nowoczesne kabiny prysznicowe z brodzikiem to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Zawarte w ofercie Sanplast modele kabin prysznicowych, zadowolą potrzeby niejednego klienta.

Od wielu lat, najczęściej wybieranym elementem do wyposażenia łazienek są kabiny prysznicowe. Funkcjonalna i nowoczesna kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dysponujecie niewielką przestrzenią. Oszczędność miejsca to nie jedyny wyznacznik, dla którego warto w nie zainwestować. Kabina czterościenna jest coraz częściej wybieranym produktem, który pozwala wprowadzić w łazience nowoczesny design. Poza szerokim spektrum funkcjonalności, prysznice z brodzikiem to jedno z tradycyjnych rozwiązań, które posiada w dalszym ciągu mnóstwo zwolenników. Najnowsze kabiny są projektowane w taki sposób, by ich walor estetyczny również odgrywał znaczenie w przypadku aranżacji łazienek, co działa na korzyść klienta. Wśród nowoczesnych rozwiązań można znaleźć również prysznic walk in, to nic innego jak kabina prysznicowa bez brodzikaKabina walk in staje się coraz bardziej popularna w nowoczesnych mieszkaniach.

Plusy posiadania kabiny prysznicowej

Jak już wiecie, posiadanie prysznica w łazience to nie tylko oszczędność miejsca i urozmaicenie jej wyglądu. Nowoczesne kabiny prysznicowe to także łatwe w utrzymaniu oraz tańsze rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. Oszczędność wody w tym wypadku, to bardzo duży plus – szczególnie dla osób, które chcą płacić mniejsze rachunki. W wielu modelach zawartych w ofercie Sanplast, zastosowaliśmy specjalną modyfikację Glass Protect, która zmienia skład fizyczno-chemiczny szkła wykorzystanego w produkcji kabiny. Dzięki temu zabiegowi, kabina natryskowa będzie odporna na zacieki, a także osad pozostawiany przez wodę.

Kabiny prysznicowe w ofercie Sanplast

Produkty zawarte w naszej ofercie to przede wszystkim duży wybór. Kabina prysznicowa 80x80, kabina prysznicowa 90x90 oraz kabina prostokątna, kabina pięciokątna, kabina prysznicowa przyścienna, kabina czterościenna – to tylko niektóre z naszych produktów, które znajdziecie w naszej ofercie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb, możliwości aranżacyjnych, a także od kwoty, jaką chcecie przeznaczyć na kabinę prysznicową. Ceny naszych produktów są zależne od wybranego modelu, ale nie musicie się martwić na zapas. Wszystkie kabiny natryskowe naszej marki są najwyższej jakości, a jedyne co je różni to ich wyposażenie lub wielkość. Możecie śmiało decydować o tym, jak duża ma być kabina – każdy z modeli można dowolnie dopasować do swoich potrzeb, dzięki czemu to Ty decydujesz, czy lepiej sprawdzą się kabiny prysznicowe prostokątne, czy kabiny półokrągłe. W przypadku kabin prysznicowych z brodzikiem, będziecie mogli wybierać pomiędzy różnymi głębokościami brodzików. Jak już wspominaliśmy, wybór zależy całkowicie od Was. Kabina prysznicowa to idealna rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie mieć nowoczesną i funkcjonalną łazienkę. Zachęcamy Was do zapoznania się nie tylko z oferowanymi przez nas nowoczesnymi kabinami prysznicowymi, ale również z wannami, czy innym asortymentem.

Drzwi prysznicowe znajdujące się w ofercie Sanplast można dobrać do każdej łazienki, niezależnie od jej metrażu. Dajemy Wam możliwość wybrania drzwi przesuwnychskrzydłowychłamanychwahadłowych, dzięki czemu każdy może zaprojektować kabinę dostosowaną do specjalnych wymogów łazienki. Pamiętając, że prysznic to nie tylko niezbędny element wyposażenia łazienki, ale też fragment większej aranżacji, oferujemy drzwi do kabiny prysznicowej najwyższej jakości, które w każdej łazience będą wyglądać stylowo. Drzwi do kabiny prysznicowej powinny przede wszystkim pasować do możliwości Twojej łazienki. Ich wybór determinuje także Twoja wygoda. Każdy typ drzwi do kabiny prysznicowej sprawdzi się do innej powierzchni i pozwala wykorzystywać jej potencjał.

Drzwi łamane i drzwi przesuwne do prysznica, najpopularniejsze rozwiazania

Dostępne w ofercie Sanplast drzwi łamane oraz drzwi przesuwne do prysznica to najpopularniejsze rodzaje drzwi prysznicowych, od lat chętnie wybierane przez naszych klientów. Drzwi przesuwne do prysznica to najlepszy wybór do małych łazienek, ale nie tylko. Drzwi łamane to nowoczesny design, prostota oraz minimalizm. Zarówno drzwi łamane jak i przesuwne z oferty Sanplast, dzięki wytrzymałej konstrukcji, są solidne i umożliwiają komfortowe użytkowanie przez lata.

Drzwi prysznicowe do wanny

Jeśli chcesz połączyć dwie funkcjonalności w jedno, możesz zastosować drzwi prysznicowe do wanny czy parawan wannowy. Nowoczesne wanny z parawanem to doskonale rozwiązanie dla małych i średnich łazienek. Drzwi prysznicowe do wanny to dobry wybór, gdy nie chcesz rezygnować z szybkich pryszniców ani z długich relaksujących kąpieli. Stosując szczelne i wytrzymałe drzwi przesuwne oraz parawany nawannowe, zabezpieczysz łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli w pozycji stojącej oraz zapewnisz sobie doskonalą izolacje termiczną, by dłużej cieszyć się gorącą kąpielą  i poczujesz zalety jakie ma wanno prysznic.

 W osobnej kategorii dostępne są akcesoria do kabin prysznicowych i części zamienne.

Czy kabiny Sanplast mogą być montowane bezpośrednio na posadzce?

Wszystkie kabiny marki Sanplast mogą być montowane na posadzce. Warto zawsze zapoznać się szczegółowo z instrukcją montażu aby dobrze przygotować strefę prysznicową w przypadku montażu kabiny bez brodzika.

Jak określić czy kabina jest prawa czy lewa?

 • kabina z drzwiami skrzydłowymi / drzwi skrzydłowe – kiedy stoimy przed drzwiami i zawiasy widzimy po swojej lewej stronie to jest to wariant lewy kabiny, jeśli po prawej stronie – wariant prawy kabiny.
 • Kabina z drzwiami przesuwnymi / drzwi przesuwne – gdy element przesuwny drzwi przesuwamy w lewą stronę to jest to wariant lewy kabiny, jeśli w prawą stronę – wariant prawy kabiny.

Czy można dopasować drzwi prysznicowe pod niestandardową wnękę strefy prysznicowej?

W zależności od szerokości dostępnej wnęki prysznicowej, można dopasować kilka rozwiązań:

Czym jest GlassProtect?

Glass protect – to modyfikacja powierzchni szkła a nie powłoka hydrofobowa. Glass protect to innowacyjny system modyfikujący chemiczno-fizyczne właściwości powierzchni szkła, wpływający na obniżenie wartości jego energii. W rezultacie krople wody spływają natychmiast z powierzchni szkła, pozostawiając  minimalną ilość osadu. https://sanplast.pl/glassprotect

Jak pielęgnować kabinę prysznicową? 

zalecamy czyścić używając wody, miękkiej ściereczki lub gąbki oraz łagodnych, płynnych środków myjących.

W jaki sposób można zamówić części zamienne do kabin? Jaki jest czas oczekiwania na nie?

Zalecamy zamawianie części u naszych dystrybutorów lub na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem:

https://sanplast.pl/czesci-po-produkcie/kabiny

Zamówienie na części zamienne realizujemy w terminie do 4-ch tygodni.

Jaka jest grubość szkła w wybranych seriach kabin?

Grubość szkła w produktach marki SANPLAST wynosi od 4 mm do 8 mm w zależności od serii kabin.

Czy do kabin kwadratowych pasują wszystkie brodziki kwadratowe z oferty Sanplast? 

W większości pasują. Polecamy jednak rekomendowane brodziki do odpowiednich serii kabin. Jest to szczególnie ważne w seriach ekskluzywnych bowiem brodziki do tych kabin są specjalnie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największej szczelności miejsca styku kabiny z powierzchnią brodzika. Więcej informacji uzyskają Państwo w punkcie sprzedaży detalicznej, oraz na stronie internetowej w sekcji produkty.

Jaki jest promień kabin półokrągłych oferowanych kabin prysznicowych?

Promień kabin prysznicowych, jak i dedykowanych im brodzików to R550. Oferta nie obejmuje już kabin i brodzików o promieniu R480.