Kabiny

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (116)

Ustaw kierunek malejący
 1. D2/ALTIIa
  Kabiny
  D2/ALTIIa
  Już od 3 124,20 zł 2 540,00 zł
  Series:

  Altus

 2. KND2/ALTIIa
  Kabiny
  KND2/ALTIIa
  Już od 4 284,09 zł 3 483,00 zł
  Series:

  Altus

 3. PIII/ALTIIa
  Kabiny
  PIII/ALTIIa
  Już od 1 608,84 zł 1 308,00 zł
  Series:

  Altus

 4. PII/ALTIIa
  Kabiny
  PII/ALTIIa
  Już od 1 790,88 zł 1 456,00 zł
  Series:

  Altus

 5. PI/ALTIIa
  Kabiny
  PI/ALTIIa
  Już od 1 446,48 zł 1 176,00 zł
  Series:

  Altus

 6. PT/ALTIIa
  Kabiny
  PT/ALTIIa
  Już od 2 627,28 zł 2 136,00 zł
  Series:

  Altus

 7. PIV/ALTIIa
  Kabiny
  PIV/ALTIIa
  Już od 2 249,67 zł 1 829,00 zł
  Series:

  Altus

 8. P/SPACEWALL-XL
  Kabiny
  P/SPACEWALL-XL
  Już od 1 773,66 zł 1 442,00 zł
  Series:

  Space Wall

 9. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  P/SPACEWALL
  Już od 1 610,07 zł 1 309,00 zł
  Series:

  Space Wall

 10. KP4/SPACE
  Kabiny
  KP4/SPACE
  Już od 3 694,92 zł 3 004,00 zł
  Series:

  Space Line

 11. KN4/SPACE
  Kabiny
  KN4/SPACE
  Już od 3 103,29 zł 2 523,00 zł
  Series:

  Space Line

 12. KNDJ2L(P)/SPACE
  Kabiny
  KNDJ2L(P)/SPACE
  Już od 2 961,84 zł 2 408,00 zł
  Series:

  Space Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (116)

Ustaw kierunek malejący

Nowoczesne kabiny prysznicowe z brodzikiem to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki. Zawarte w ofercie Sanplast modele kabin prysznicowych, zadowolą potrzeby niejednego klienta.

Od wielu lat, najczęściej wybieranym elementem do wyposażenia łazienek są kabiny prysznicowe. Funkcjonalna i nowoczesna kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dysponujecie niewielką przestrzenią. Oszczędność miejsca to nie jedyny wyznacznik, dla którego warto w nie zainwestować. Kabina czterościenna jest coraz częściej wybieranym produktem, który pozwala wprowadzić w łazience nowoczesny design. Poza szerokim spektrum funkcjonalności, prysznice z brodzikiem to jedno z tradycyjnych rozwiązań, które posiada w dalszym ciągu mnóstwo zwolenników. Najnowsze kabiny są projektowane w taki sposób, by ich walor estetyczny również odgrywał znaczenie w przypadku aranżacji łazienek, co działa na korzyść klienta. Wśród nowoczesnych rozwiązań można znaleźć również prysznic walk in, to nic innego jak kabina prysznicowa bez brodzikaKabina walk in staje się coraz bardziej popularna w nowoczesnych mieszkaniach.

Plusy posiadania kabiny prysznicowej

Jak już wiecie, posiadanie prysznica w łazience to nie tylko oszczędność miejsca i urozmaicenie jej wyglądu. Nowoczesne kabiny prysznicowe to także łatwe w utrzymaniu oraz tańsze rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. Oszczędność wody w tym wypadku, to bardzo duży plus – szczególnie dla osób, które chcą płacić mniejsze rachunki. W wielu modelach zawartych w ofercie Sanplast, zastosowaliśmy specjalną modyfikację Glass Protect, która zmienia skład fizyczno-chemiczny szkła wykorzystanego w produkcji kabiny. Dzięki temu zabiegowi, kabina natryskowa będzie odporna na zacieki, a także osad pozostawiany przez wodę.

Kabiny prysznicowe w ofercie Sanplast

Produkty zawarte w naszej ofercie to przede wszystkim duży wybór. Kabina prysznicowa 80x80, kabina prysznicowa 90x90 oraz kabina prostokątna, kabina pięciokątna, kabina prysznicowa przyścienna, kabina czterościenna – to tylko niektóre z naszych produktów, które znajdziecie w naszej ofercie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb, możliwości aranżacyjnych, a także od kwoty, jaką chcecie przeznaczyć na kabinę prysznicową. Ceny naszych produktów są zależne od wybranego modelu, ale nie musicie się martwić na zapas. Wszystkie kabiny natryskowe naszej marki są najwyższej jakości, a jedyne co je różni to ich wyposażenie lub wielkość. Możecie śmiało decydować o tym, jak duża ma być kabina – każdy z modeli można dowolnie dopasować do swoich potrzeb, dzięki czemu to Ty decydujesz, czy lepiej sprawdzą się kabiny prysznicowe prostokątne, czy kabiny półokrągłe. W przypadku kabin prysznicowych z brodzikiem, będziecie mogli wybierać pomiędzy różnymi głębokościami brodzików. Jak już wspominaliśmy, wybór zależy całkowicie od Was. Kabina prysznicowa to idealna rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie mieć nowoczesną i funkcjonalną łazienkę. Zachęcamy Was do zapoznania się nie tylko z oferowanymi przez nas nowoczesnymi kabinami prysznicowymi, ale również z wannami, czy innym asortymentem.

Drzwi prysznicowe znajdujące się w ofercie Sanplast można dobrać do każdej łazienki, niezależnie od jej metrażu. Dajemy Wam możliwość wybrania drzwi przesuwnychskrzydłowychłamanychwahadłowych, dzięki czemu każdy może zaprojektować kabinę dostosowaną do specjalnych wymogów łazienki. Pamiętając, że prysznic to nie tylko niezbędny element wyposażenia łazienki, ale też fragment większej aranżacji, oferujemy drzwi do kabiny prysznicowej najwyższej jakości, które w każdej łazience będą wyglądać stylowo. Drzwi do kabiny prysznicowej powinny przede wszystkim pasować do możliwości Twojej łazienki. Ich wybór determinuje także Twoja wygoda. Każdy typ drzwi do kabiny prysznicowej sprawdzi się do innej powierzchni i pozwala wykorzystywać jej potencjał.

Drzwi łamane i drzwi przesuwne do prysznica, najpopularniejsze rozwiazania

Dostępne w ofercie Sanplast drzwi łamane oraz drzwi przesuwne do prysznica to najpopularniejsze rodzaje drzwi prysznicowych, od lat chętnie wybierane przez naszych klientów. Drzwi przesuwne do prysznica to najlepszy wybór do małych łazienek, ale nie tylko. Drzwi łamane to nowoczesny design, prostota oraz minimalizm. Zarówno drzwi łamane jak i przesuwne z oferty Sanplast, dzięki wytrzymałej konstrukcji, są solidne i umożliwiają komfortowe użytkowanie przez lata.

Drzwi prysznicowe do wanny

Jeśli chcesz połączyć dwie funkcjonalności w jedno, możesz zastosować drzwi prysznicowe do wanny czy parawan wannowy. Nowoczesne wanny z parawanem to doskonale rozwiązanie dla małych i średnich łazienek. Drzwi prysznicowe do wanny to dobry wybór, gdy nie chcesz rezygnować z szybkich pryszniców ani z długich relaksujących kąpieli. Stosując szczelne i wytrzymałe drzwi przesuwne oraz parawany nawannowe, zabezpieczysz łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli w pozycji stojącej oraz zapewnisz sobie doskonalą izolacje termiczną, by dłużej cieszyć się gorącą kąpielą  i poczujesz zalety jakie ma wanno prysznic.

 W osobnej kategorii dostępne są akcesoria do kabin prysznicowych i części zamienne.