Kabiny Walk-in

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (15)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. PIII/ALTIIa
  Kabiny
  PIII/ALTIIa
  Już od 1 769,97 zł 1 439,00 zł
  Series:

  Altus

 2. PII/ALTIIa
  Kabiny
  PII/ALTIIa
  Już od 1 970,46 zł 1 602,00 zł
  Series:

  Altus

 3. PI/ALTIIa
  Kabiny
  PI/ALTIIa
  Już od 1 591,62 zł 1 294,00 zł
  Series:

  Altus

 4. PT/ALTIIa
  Kabiny
  PT/ALTIIa
  Już od 2 890,50 zł 2 350,00 zł
  Series:

  Altus

 5. PIV/ALTIIa
  Kabiny
  PIV/ALTIIa
  Już od 2 474,76 zł 2 012,00 zł
  Series:

  Altus

 6. P/SPACEWALL-XL
  Kabiny
  P/SPACEWALL-XL
  Już od 1 950,78 zł 1 586,00 zł
  Series:

  Space Wall

 7. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  P/SPACEWALL
  Już od 1 771,20 zł 1 440,00 zł
  Series:

  Space Wall

 8. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  P/PRIII
  Już od 1 425,57 zł 1 159,00 zł
  Series:

  Prestige III

 9. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  PR2/PRIII
  Już od 1 794,57 zł 1 459,00 zł
  Series:

  Prestige III

 10. P/FREEII
  Kabiny
  P/FREEII
  Już od 1 421,88 zł 1 156,00 zł
  Series:

  Free Line II

 11. Kabina Walk-In serii Free Line II z profilem w kolorze czarnym i dedykowanym sitodrukiem W22
  Kabiny
  P/FREEII czarny
  Już od 1 779,81 zł 1 447,00 zł
  Series:

  Free Line II

 12. P/FREE
  Kabiny
  P/FREE
  Już od 1 437,87 zł 1 169,00 zł
  Series:

  Free Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (15)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Kabiny prysznicowe walk-in

Kabiny walk-in coraz częściej pojawiają się w naszych łazienkach, niezależnie od ich powierzchni. Czym jest kabina prysznicowa walk in? Kabiny prysznicowe typu walk-in to konstrukcje otwarte na łazienkę. Kabinę prysznicową Walk-In tworzą duże tafle szkła, wykończone eleganckimi detalami. W zależności od układu łazienki kabina może się składać z trzech, dwóch, a nawet jednej dużej tafli. Konstrukcja takiej kabiny daje wiele możliwości – pozwala na wkomponowanie przestrzeni prysznicowej do bardzo małych łazienek o powierzchni zaledwie kilku metrów kwadratowych.

Konstrukcja Walk-In to naturalność w czystej postaci, pełna funkcjonalność i całkiem nowa jakość codziennego relaksu pod prysznicem. Zakup kabiny walk-in to dobry pomysł, bowiem  mają one wiele zalet - oto niektóre z nich:

 • Uniwersalność,
 • Przejrzystość,
 • Minimalistyczny design,
 • Swoboda aranżacyjna,
 • Doskonałe wkomponowanie we wnętrza łazienki,
 • Prostota i elegancja rozwiązania prysznicowego,
 • Idealne dopasowanie do niewielkich wnętrz, jak również do przestronnych salonów kąpielowych,
 • Łatwość montażu,
 • Łatwość w utrzymaniu w czystości,
 • Niesamowita swoboda kąpieli.

Kabiny walk-in w nowoczesnym wydaniu do Twojej łazienki

Kabina prysznicowa Walk-In jest minimalistyczna, składa się jedynie z tafli szkła i właśnie dlatego ten rodzaj kabiny pasuje do łazienek urządzonych w różnych stylach aranżacyjnych. Nawet jeśli zmienimy wystrój łazienki, nie będziemy zmuszeni do zmiany kabiny, gdyż charakteryzuje się ona uniwersalnością. Fakt, że kabina Walk-In jest z pozoru niewidoczna, sprawia, że jest to świetne rozwiązanie dla łazienek o mniejszej powierzchni użytkowej. Dzięki temu kabina na pierwszy rzut oka nie zajmuje miejsca, a przestrzeń optycznie wydaje się znacznie bardziej przestronna.

Funkcjonalność i wygoda – to główne cechy, które sprawiają, że na kabiny prysznicowe typu Walk-In decyduje się coraz więcej osób. Chodzi tutaj nie tylko o wygodę użytkowania, ale też utrzymania jej w czystości. Charakteryzuje się ona także mniejszą liczną elementów, które z czasem mogłyby się zużyć. Wybierając kabiny prysznicowe walk-In nie możemy przejść obojętnie obok ścian kabiny, które powinno być wykonane ze szkła hartowanego. Zwiększa ono bezpieczeństwo użytkowania, przy czym warto również sprawdzić, czy posiada ono specjalną powłokę, która odporna będzie na zacieki i osadzanie się kamienia. Dzięki temu przy minimalnym wysiłku z naszej strony, z łatwością utrzymamy kabinę w czystości. Nasze prysznice walk-in wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect, która sprawia, że woda spływa łatwo z powierzchni kabiny, pozostawiając minimalną ilość osadu. Dzięki temu utrzymanie w czystości jest proste i tanie. Do konserwacji wystarczą delikatne środki czystości, co sprzyja ekologii.

Kabiny typu walk-in  – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór kabiny walk-in powinien być oparty o wiele czynników, o których warto pamiętać. Decydując się na zakup kabiny walk-in marki Sanplast, nie możemy zapominać o kilku istotnych szczegółach. Bardzo ważna jest kwestia ogrzewania. Kabiny zamknięte nagrzewają się znacznie szybciej w porównaniu do kabin otwartych. Musimy więc zapewnić optymalną temperaturę w łazience – warto rozważyć ogrzewanie podłogowe. W związku z tym, że para wodna unosić się będzie w całej łazience, musimy także zadbać o prawidłową wentylację pomieszczenia. Ostatnia kwestia: wypoziomowanie posadzki. Kabina walk-in powinna znajdować się w miejscu, gdzie został przygotowany spadek mniej więcej na 1,5 cm oraz odpływ liniowy lub punktowy – to rozwiązanie uchroni nas przed gromadzeniem się wody na podłodze.

 

Co więcej, warto zastanowić się nad dopasowaniem wariantu kabiny do potrzeb jej użytkowników oraz aranżacji łazienki. W naszym asortymencie dostępne są wersje:

 • Ze wspornikami uniwersalnymi do sufitu do ściany i do sufitu oraz te ze wspornikami do ściany ,
 • O różnych grubościach szkła: 4/5/6/8mm
 • Z możliwością wyboru wzoru szkła: transparentnego lub z dedykowanym kabinie sitodrukiem, który może spełniać nie tylko funkcję zasłaniającą sylwetkę podczas kąpieli, ale także stać się elementem dekoracyjnym wnętrza,
 • O różnej wysokości: od 190cm aż do 225cm,
 • Dedykowane instalacji jako wersja narożna lub przyścienna!

Jako producent wyposażenia łazienek wzięliśmy pod uwagę, wszystkie możliwe potrzeby aranżacyjne i opracowaliśmy tak ofertę, aby wybór dla klienta był jak najszerszy!

Dlaczego warto wybrać kabiny walk-in od Sanplast?

Sprawdźmy dlaczego warto zdecydować się na kabiny Walk in marki Sanplast!

W naszej ofercie kabiny Sanplast o konstrukcji typu Walk-In znaleźć możemy aż w 8 seriach:

 • Basic – to kabiny ramowe o grubości szkła 4mm, wysokości 190cm oraz wspornikiem z możliwością jego montażu zarówno do ściany jak i sufitu,
 • TX – wersje ramowe o grubości szkła 5mm i wysokości 190cm, z szeroką ofertą kolorów profili oraz wypełnień szklanych,
 • Free Line – bezramowa konstrukcja oparta o 6mm szkło, wspornik montowany do ściany i wysokość 195cm,
 • Free Line II – szkło o grubości 6mm z relingiem na ręcznik, usztywnione dzięki wspornikowi montowanemu do ściany, wysokość kabiny to 200cm,
 • Prestige – dwie wersje kabiny o wysokości 195cm i różnej charakterystyce – do wyboru klienta wersja ze wspornikiem z możliwością jego montażu zarówno do ściany jak i sufitu lub wersja ze wspornikiem do ściany ale z elementem ruchomym o szerokości 33,5cm,
 • Tensa – wykonana z 8mm szkła o wysokości 210cm i wyposażona w reling z półka w standradzie,
 • Space Wall – 8mm bezramowa konstrukcja z możliwością wyboru wysokości 200cm lub 225cm, obie z charakterystycznym wspornikiem montowanym do ściany zakończonym wieszakiem,
 • Altus – 5 wersji dla zapewnienia możliwie najszerszej oferty o wysokości 210cm – w tej serii klient zamówić może wersje narożne lub przyścienne, ze wspornikami uniwersalnymi do sufitu do ściany i do sufitu oraz te ze wspornikami do ściany, dodatkowo dostępna jest też wersja dedykowana do montażu z trapezowym brodzikiem!

Wszystkie powyższe nowoczesne kabiny walk-in producenta Sanplast, dostępne są w bogatej gamie wymiarów, dzięki czemu dopasowanie ich do naszej łazienki nie powinno stanowić problemu, niezależnie od jej gabarytów. Wytrzymała tafla szkła hartowanego występuje w wersjach o zróżnicowanej grubości, i została wzbogacona powłokami hydrofobowymi, ułatwiającymi utrzymanie jej w stanie lśniącej czystości. Parawany są kompatybilne z brodzikami marki Sanplast. Warto zapoznać się z naszą ofertą na naszej stronie Sanplast, wybrać kabinę walk-in dla siebie i zakupić u polecanego dystrybutora!