Brodziki kwadratowe

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (13)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. Szyte na miarę
  B-M/STRUCTURE
  Brodziki
  B-M/STRUCTURE
  Już od 1 726,92 zł 1 404,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 2. B-M/STRUCTURE
  Brodziki
  B-M/STRUCTURE
  Już od 1 517,82 zł 1 234,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 3. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/SPACE S
  Już od 1 206,63 zł 981,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 4. Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/SPACE
  Już od 1 206,63 zł 981,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 5. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN STR
  Już od 1 332,09 zł 1 083,00 zł
  Series:

  Open Structure Mineral

 6. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN
  Już od 1 109,46 zł 902,00 zł
  Series:

  Open Mineral

 7. B/SPACE
  Brodziki
  B/SPACE
  Już od 1 227,54 zł 998,00 zł
  Series:

  Space Line

 8. Bza/PR
  Brodziki
  Bza/PR
  Już od 926,19 zł 753,00 zł
  Series:

  Prestige

 9. Bza/FREE
  Brodziki
  Bza/FREE
  Już od 904,05 zł 735,00 zł
  Series:

  Free Line

 10. B/FREE
  Brodziki
  B/FREE
  Już od 868,38 zł 706,00 zł
  Series:

  Free Line

 11. B/CL
  Brodziki
  B/CL
  Już od 899,13 zł 731,00 zł
  Series:

  Classic

 12. Bbs/CL
  Brodziki
  Bbs/CL
  Już od 1 125,45 zł 915,00 zł
  Series:

  Classic

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (13)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Brodziki prysznicowe kwadratowe

Czym jest brodzik kwadratowy? To jeden z najbardziej popularnych kształtów brodzików, wybieranych jako uzupełnienie kabiny prysznicowej i stanowiący z nią, dobrze przygotowaną strefę prysznicową. Prysznicowe brodziki kwadratowe to brodziki o bokach równej długości. Można wykorzystać je jako podstawa dla kabiny narożnej kwadratowej, drzwi prysznicowych oraz kabiny typu Walk-In. Wszystko zależy od aranżacji naszej łazienki i możliwości instalacyjnych. Masze brodziki kwadratowe pod prysznic dostępne są w kilku seriach:

 • Brodziki akrylowe dostępne są jako serie: Classic, Free Line, Prestige, Space Line,
 • Brodziki z odlewu mineralnego do znalezienia w seriach: Structure Mineral, Space Mineral, Space Mineral S, Open Structure Mineral, Open Mineral.

Wśród brodzików serii Classic można wybrać głębokie brodziki kwadratowe z ryflowanym dnem, które zwiększa antypoślizgowość brodzików. Brodziki te dostępne są bez siedziska o głębokości 15cm lub z siedziskiem, ułatwiającym zabiegi kosmetyczne podczas kąpieli. Te drugie charakteryzują się 28cm głębokością, co sprawia, że mogą być wykorzystane do kąpieli dzieci.

Głębsze brodziki kwadratowe dostępne są także w serii Free Line. Tutaj mamy wybór głębokości pomiędzy: 2,5cm, 5cm, 9 cm, a co więcej, te o głębokości 5cm, mogą być zabudowane lub do kompletacji z dedykowaną obudową.

Tak szeroki wybór głębokości brodzików sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Brodziki kwadratowe do stylowej łazienki

Brodziki kwadratowe marki Sanplast to doskonały produkt do strefy prysznicowej stylowej łazienki. Bez względu na materiał wykonania brodzika – czy to brodzik z akrylu sanitarnego czy odlewu mineralnego, wybrana opcja stanie się harmonijną częścią strefy prysznicowej. Coraz częściej wybierane są te z odlewu mineralnego, który zyskuje coraz więcej pochlebnych opinii. Jest to także materiał, po który sięgają architekci i projektanci.

Jako producent wyposażenia łazienek, oferujemy szeroki wachlarz brodzików kwadratowych. W naszym asortymencie dostępny jest zarówno brodzik prysznicowy 80x80 cm, w wielu wariantach wykonania. Znaleźć można i brodziki kwadratowe 90x90 cm, jak i te sięgające nawet 150x150cm. A wszystko po to, aby i mała łazienka i duży salon kąpielowy można było wyposażyć w stylowe i ciekawe rozwiązania.

Brodziki prysznicowe kwadratowe – o czym pamiętać przy zakupie?

Decydując się na zakup brodzika kwadratowego, warto wziąć pod uwagę umiejscowienie instalacji hydraulicznej, szczególnie miejsca odpływu wody. Nasza oferta obejmuje brodziki kwadratowe z otworem odpływowym umieszczonym w narożniku oraz takie, gdzie odpływ znajduje się na środku boku brodzika. Takie dopasowanie wariantu brodzika ułatwia proces instalacji produktu.

Wybierając brodzik kwadratowy należy także dobrać odpowiednią głębokość. Jak wspominaliśmy powyżej, opisując nasze portfolio, na stronie Sanplast, znaleźć można brodziki o kilku głębokościach. Głębokość ma spore znaczenie, bowiem od niej zależy wysokość obudowy brodzika, jak również łączna wysokość kabiny z brodzikiem. Dobrze dobrany brodzik kwadratowy powinien tworzyć z kabiną szczelne i kompatybilne połączenie, tak aby strefa prysznicowa była maksymalnie funkcjonalna, praktyczna i estetyczna. Design obu produktów powinien pasować do siebie i stanowić ciekawy element wykończeniowy całej łazienki.

Dlaczego warto postawić na brodziki kwadratowe Sanplast?

A dlaczego warto zdecydować się na brodziki Sanplast? Nasze 40-letnie doświadczenie na rynku, szerokość oferty jak również fachowe doradztwo naszych specjalistów to tylko kilka powodów, dla których warto kupić brodzik kwadratowy naszej marki. Wśród asortymentu marki Sanplast, można wybrać nie tylko najbardziej pasujący do łazienki wymiar brodzika, jego głębokość, ale także kolor. Paleta barw nie ogranicza się tylko do białego. Brodziki wykonane z odlewu mineralnego oferowane są w kilku kolorach w zależności od serii produktowej: biały eurowhite, jasnoszary, szary łupek, kamiennoszary czy czarny. A co więcej, brodziki kilku serii można doposażyć opcjonalnie dostępną, powierzchnią antypoślizgową, która gwarantuje najwyższą klasę antypoślizgowości. Bezpieczeństwo jest jedną z najistotniejszych aspektów podczas korzystania z łazienki. Warto zwrócić na to szczególną uwagę.

Podsumowując dostępne opcje, poniżej prezentujemy 10 wymiarów brodzików kwadratowych dostępnych w różnych seriach asortymentowych:

 • 70x70cm,
 • 75x75cm,
 • 80x80cm,
 • 90x90cm,
 • 100x100cm,
 • 110x110cm,
 • 120x120cm,
 • 130x130cm,
 • 140x140cm,
 • 150x150cm.

Kabiny i brodziki kwadratowe, opracowywane i wdrażane przez zespół naszych projektantów, są tak dobrane, aby pasowały do siebie idealnie. Jako producent, na naszej stronie, rekomendujemy serie brodzików do określonych kabin. Wszystko po to, aby produkt naszej marki gwarantował pełną Czystą Przyjemność kąpieli pod prysznicem.