Hydromasaż - Części

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (16)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. Wycofany KP/BASIC-HP
 2. Wycofany KP/FREE LINE-HE
 3. Wycofany KP/FREE LINE-HP
 4. Wycofany KN/SPACE LINE-HP
 5. Wycofany WWL(P)/CO
 6. AIC2
  Hydromasaż
  AIC2
  Już od 5 527,62 zł 4 494,00 zł
  Series:

  Classic

 7. AIC4
  Hydromasaż
  AIC4
  Już od 9 523,89 zł 7 743,00 zł
  Series:

  Comfort

 8. AIFR
  Hydromasaż
  AIFR
  Już od 7 435,35 zł 6 045,00 zł
  Series:

  Free Line

 9. AQC2
  Hydromasaż
  AQC2
  Już od 6 378,78 zł 5 186,00 zł
  Series:

  Classic

 10. AQC4
  Hydromasaż
  AQC4
  Już od 12 272,94 zł 9 978,00 zł
  Series:

  Comfort

 11. AQFR
  Hydromasaż
  AQFR
  Już od 9 605,07 zł 7 809,00 zł
  Series:

  Free Line

 12. HMEB
  Hydromasaż
  HMEB
  Już od 8 810,49 zł 7 163,00 zł
  Series:

  Basic

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (16)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Hydromasaż ma korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. W tej kategorii dostępne są wanny Sanplast wyposażone w systemy masażu wodnego, powietrznego oraz wodno-powietrznego. Wybrane produkty z systemami Sanplast można użytkować do aromaterapii i ozonoterapii.

Zalety hydromasażu

Masowanie ciała z użyciem dysz wodnych i powietrznych poprawia jędrność skóry, usuwa zmęczenie, uspokaja i relaksuje. Regularne korzystanie z systemów masażu wodnego poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, korzystnie wpływa na koncentrację i sen, uelastycznia skórę, nadając jej promienny wygląd i wygładza dzięki redukcji cellulitu. Hydromasaż to także skuteczna pomoc w leczeniu wielu chorób – m.in. serca i układu krążenia, układu oddechowego, trawiennego czy zaburzeń neurologicznych. Naprzemienna kąpiel ciepła i zimna przyspiesza przepływ krwi w żyłach. Hydromasaż pozwala łagodzić bóle mięśniowe oraz wspomaga rehabilitację ortopedyczną, wspiera układ kostno-stawowy i mięśniowy. Woda wypompowywana z dysz pod ciśnieniem masuje mięśnie, prowadząc do ich rozluźnienia.

Systemy Sanplast

Oferta Sanplast obejmuje kilka linii do hydromasażu: Basic, Classic, Free Line oraz Comfort. Poszczególne linie dostępne są dla systemów wodnych – AQUA, powietrznych – AIR oraz mieszanych – MIX. W zależności od wybranej linii system będzie wyposażony w odpowiednią ilość dysz masujących oraz funkcje. Może to być na przykład funkcja chromoterapii, dezynfekcji, aromaterapii,  napełniania wanny przez dysze czy przepływowego podgrzewania wody, programowanie czasu masażu, regulacja jego natężenia, efekt fali i wiele więcej.

Dla przykładu uniwersalny zaawansowany system masażu mieszany MIX Free Line wyposażony jest w 14 dysz wodnych i 12 dysz powietrznych. Jest sterowany elektronicznie i posiada funkcje efektu fali z dysz powietrznych, automatycznego osuszania dysz i przewodów powietrznych czy regulacji natężenia masażu powietrznego. System Free Line wyposażony jest w intuicyjny panel sterujący z systemem diod.

Poszczególne funkcje są wyszczególnione w opisach konkretnych systemów Sanplast. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wanien. Jesteśmy przekonani, że  regularne korzystanie z masażu pozwoli Państwu zachować dobrą kondycję i samopoczucie, atrakcyjną sylwetkę, a także zdrowy wygląd.