Brodziki półokrągłe

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (14)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. Szyte na miarę
  BP-M/STRUCTURE
  Brodziki
  BP-M/STRUCTURE
  Już od 1 782,27 zł 1 449,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 2. BP-M/STRUCTURE
  Brodziki
  BP-M/STRUCTURE
  Już od 1 573,17 zł 1 279,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 3. BP-M/SPACE
  Brodziki
  BP-M/SPACE
  Już od 1 302,57 zł 1 059,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 4. Wersja brodzika z powierzchnią ProSafeSystem
  Brodziki
  BPP-M/SPACE
  Już od 1 854,84 zł 1 508,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 5. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  BP-M/OPEN STR
  Już od 1 458,78 zł 1 186,00 zł
  Series:

  Open Structure Mineral

 6. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  BP-M/OPEN
  Już od 1 248,45 zł 1 015,00 zł
  Series:

  Open Mineral

 7. BP/SPACE
  Brodziki
  BP/SPACE
  Już od 1 354,23 zł 1 101,00 zł
  Series:

  Space Line

 8. BP-L(P)/SPACE
  Brodziki
  BP-L(P)/SPACE
  Już od 1 461,24 zł 1 188,00 zł
  Series:

  Space Line

 9. BPza/PR
  Brodziki
  BPza/PR
  Już od 926,19 zł 753,00 zł
  Series:

  Prestige

 10. BPza/FREE
  Brodziki
  BPza/FREE
  Już od 904,05 zł 735,00 zł
  Series:

  Free Line

 11. BP/FREE
  Brodziki
  BP/FREE
  Już od 868,38 zł 706,00 zł
  Series:

  Free Line

 12. BP-L(P)/FREE
  Brodziki
  BP-L(P)/FREE
  Już od 905,28 zł 736,00 zł
  Series:

  Free Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (14)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Brodziki prysznicowe półokrągłe

Jednym z najbardziej popularnych kształtów kabin wybieranych do małych łazienek jest kabina prysznicowa półokrągła z brodzikiem. Czym jest brodzik półokrągły? To brodzik o kształcie ćwiartki koła i promieniu R550mm. Tak jak i kabina prysznicowa półokrągła, stanowi jeden z najczęściej wybieranych elementów wyposażenia łazienki.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy szeroki zakres brodzików półokrągłych. W naszym asortymencie znaleźć można płytkie jak i głębokie brodziki półokrągłe. Do każdego z nich dedykowana jest odpowiednia kabina – dopasowana zarówno wysokością jak i promieniem – to on jest najważniejszy w odpowiednim dobraniu kabiny półokrągłej do brodzika i stanowi podstawę kompatybilności tych produktów.

Brodziki półokrągłe do Twojej łazienki

Brodziki półokrągłe i dedykowane im kabiny to dobry i sprawdzony sposób na wyposażenie niewielkiej łazienki. Zajmują one niedużo miejsca, a dzięki bogatej ofercie wymiarowej i kolorystycznej są łatwe w aranżacji. Planując wyposażenie małej łazienki w bloku warto wziąć ten kształt pod uwagę. Dzięki zaokrągleniom oszczędzamy miejsce, które możemy wykorzystać w inny sposób.

Łazienka z brodzikiem półokrągłym to nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe rozwiązanie, które będzie cieszyło nas przez lata. Dostępne na rynku, a także w naszej ofercie, rozwiązania prezentują brodziki półokrągłe wykonane z akrylu sanitarnego lub z odlewu mineralnego. Te pierwsze mają różne głębokości – od 2,5cm aż do 25cm, a te drugie charakteryzują się niemalże płaską powierzchnią o maksymalnej głębokości 1,5cm, ale dającej możliwość montażu na równo z posadzką, a co za tym idzie stworzenia bezbarierowego wejścia do półokrągłej strefy wydzielonej na prysznic.

Powierzchnie tych brodzików również różnią się między sobą. Brodziki półokrągłe akrylowe mają płaską powierzchnię, która może być uzupełniona powierzchnią antypoślizgową. Natomiast te z odlewu mogą być zarówno płaskie jak i strukturalne. Jedne i drugie, doskonale sprawdzą się w łazience i będą łatwe w utrzymaniu czystości.

O czym pamiętać przy zakupie brodzika półokrągłego?

Decydując się na zakup brodzika półokrągłego to, o czym musimy pamiętać to dopasowanie wariantu brodzika do kabiny. Wspominaliśmy o tym powyżej – kabina i brodzik muszą mieć ten sam promień. W innym przypadku niemożliwy będzie montaż kabiny na brodziku, bowiem boki produktów nie będą do siebie pasowały.

Kolejnym aspektem, który warto dokładnie przemyśleć jest wybór głębokości brodzika. Im głębszy brodzik, tym niższa kabina będzie mu dedykowana. Najbardziej komfortową wysokością kabiny z brodzikiem jest wymiar ok. 200-205cm, z czego wynika, że jeśli kupimy brodzik o głębokości 25cm, dodając wysokość niezbędną na montaż syfonu, otrzymujemy łączną wysokość brodzika ok. 37cm. Co za tym idzie, dobierając kabinę do takiego brodzika, powinniśmy zdecydować się na taką o wysokości 165cm lub 170cm.

Istotny jest także sposób zabudowy brodzika. W naszej ofercie oraz na naszej stronie znaleźć można kilka wersji. Polecamy obudowy brodzika półokrągłego, których prosty i szybki montaż oraz demontaż, zapewnia dostęp do przestrzeni pod brodzikiem. Jest to niezwykle przydatne w momentach wszelkich prac konserwacyjnych instalacji jak i przy czyszczeniu strefy prysznicowej. Innym rozwiązaniem jest zakupienie brodzika półokrągłego zabudowanego. Kompletowany jest on z syfonem, nóżkami i zabudową termoformowaną razem z brodzikiem. Całość tworzy wtedy elegancki, harmonijny zestaw.

Poznaj brodziki półokrągłe Sanplast

Chcąc wyposażyć łazienkę w kabinę z brodzikiem półokrągłym, warto poznać oferty dostępne na rynku. Czasem zastanawiamy się dlaczego warto zdecydować się na zakup polskiego produktu, kiedy w sieciach handlowych, oferowane są tańsze, importowane odpowiedniki. Kupując brodzik półokrągły polskiego producenta otrzymujemy produkt, który nie tylko spełnia wszystkie najwyższe kryteria norm i standardów europejskich ale jest wyprodukowany w procesie produkcyjnym, nadzorowanym na każdym jego etapie. Każdy brodzik przechodzi pełną, wieloetapową kontrolę jakości, a my otrzymujemy produkt pełnowartościowy, który posłuży nam przed długi okres czasu.

Jako producent wyposażenia łazienek, przygotowaliśmy kilka wersji i wymiarów brodzików półokrągłych:

 • Ekoplus – brodzik akrylowy o głębokości 25cm,
 • Free Line – brodziki akrylowe o głębokości 2,5cm, 5cm, 9cm, 15cm w wersji z dedykowaną opcjonalną obudową aluminiową oraz zabudowany o głębokości 5cm,
 • Prestige – brodziki akrylowe zabudowane o głębokości 3cm,
 • Space Line – brodziki akrylowe o głębokości 3cm,
 • Space Mineral – brodziki z odlewu mineralnego o płaskiej powierzchni i delikatnym rancie,
 • Open Mineral – brodziki z odlewu mineralnego o zupełnie płaskiej powierzchni, ale o konstrukcji zapewniającej odpowiedni spadek wody,
 • Open Structure Mineral – brodziki z odlewu mineralnego o strukturalnej powierzchni nawiązującej do naturalnego kamienia,
 • Structure Mineral - brodziki z odlewu mineralnego o strukturalnej powierzchni o najwyższej klasie antypoślizgowości.

Brodzik półokrągły Sanplast to idealne rozwiązanie uzupełniające kabinę prysznicową, od lat interpretowane jako jeden z elementów, którego nie może zabraknąć w łazience. Wersje i wymiary brodzików półokrągłych: 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm oraz asymetryczne wersje prawe i lewe 80x90cm, to odpowiedź na pojawiające się zapotrzebowanie naszych Klientów. A dla nas najważniejszym jest dostarczyć Klientom dokładnie to – czego oczekują i poszukują!