Zobacz nasze produkty - ekspozycja produktów Sanplast

 

POWYŻEJ MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I TYM, CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE ELEMENTY PORTFOLIO PRODUKTOWEGO. PONIŻEJ ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA PRODUKTÓW "NA ŻYWO" - POLECAMY SPACER WIRTUALNY PO NASZEJ EKSPOZYCJI!

Nie ma lepszej okazji do zapoznania się z produktem niż zobaczenie go „na żywo”. Połączenie naszych zmysłów – wzorku i dotyku pozwala na najlepsze poznanie produktu, dając  jednocześnie odpowiedzi na pytanie, czy dany produkt odpowiada naszych potrzebom. W siedzibie naszej firmy przygotowana jest ekspozycja produktów naszej oferty. Można zobaczyć każdą serię – kabin, wanien oraz brodzików i poznać jeszcze lepiej zalety „Czystej Przyjemności”.

Nowa sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy wymaga innego działania niż znane nam dotychczas. Dlatego proponujemy Państwu spacer po naszym salonie wystawowym i zapoznanie się z ofertą w zupełnie inny sposób. Możliwości nowych technologii otwierają nowe drogi poznania cech produktów.

Co zrobić, aby „przespacerować się po naszej wystawie?”  

Wystarczy skorzystać z okienka poniżej. Po wejściu do budynku, można zobaczyć nasze produkty. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu poznanie naszej oferty, klikając na ikonę umieszczoną na każdym z produktów, przenosimy się na stronę produktową dotyczącą danej konstrukcji.

Zapraszamy zatem na dostosowaną do współczesnych okoliczności, ekspozycję w sieci:

Życzymy przyjemnej "wycieczki"!