Kabiny prostokątne

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. KND2/ALTIIa
  Kabiny
  KND2/ALTIIa
  Już od 4 712,13 zł 3 831,00 zł
  Series:

  Altus

 2. KN4/SPACE
  Kabiny
  KN4/SPACE
  Już od 3 413,25 zł 2 775,00 zł
  Series:

  Space Line

 3. KNDJ2L(P)/SPACE
  Kabiny
  KNDJ2L(P)/SPACE
  Już od 3 258,27 zł 2 649,00 zł
  Series:

  Space Line

 4. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KNDJ2/PRIII
  Już od 2 715,84 zł 2 208,00 zł
  Series:

  Prestige III

 5. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KNDJ/PRIII
  Już od 2 429,25 zł 1 975,00 zł
  Series:

  Prestige III

 6. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KN2/PRIII
  Już od 2 601,45 zł 2 115,00 zł
  Series:

  Prestige III

 7. KNDJ2/FREEII
  Kabiny
  KNDJ2/FREEII
  Już od 2 832,69 zł 2 303,00 zł
  Series:

  Free Line II

 8. KN4/FREEII
  Kabiny
  KN4/FREEII
  Już od 2 926,17 zł 2 379,00 zł
  Series:

  Free Line II

 9. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  KNDJ2/FREE
  Już od 2 678,94 zł 2 178,00 zł
  Series:

  Free Line

 10. Wersja kabiny prysznicowej z wypełnieniem W0
  Kabiny
  KN4/FREE
  Już od 2 768,73 zł 2 251,00 zł
  Series:

  Free Line

 11. Kabina kwadratowa FreeZone - wersja z profilami w kolorze srebrny błyszczący i szkłem W0
  Kabiny
  KNL(P)/FREEZONE
  Już od 1 488,30 zł 1 210,00 zł
  Series:

  Free Zone

 12. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrnym błyszczącym z sitodrukiem W15
  Kabiny
  KN/TX5b+Bza
  Już od 2 044,26 zł 1 662,00 zł
  Series:

  TX

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (30)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Kabiny prostokątne

Aranżując łazienkę warto wziąć pod uwagę kabiny prysznicowe prostokątne. Czym jest prostokątna kabina prysznicowa? To konstrukcje kabinowe – najczęściej narożne lub przyścienne – wpisane w prostokąt. Oferowane przez nas prostokątne kabiny prysznicowe dostępne są jako wersje z drzwiami przesuwnymi, skrzydłowymi jak i wahadłowymi. Co więcej, istnieje możliwość stworzenia kabiny Sanplast poprzez połączenie wybranych drzwi i ścianki stałej – dzięki czemu prostokątne warianty kabiny prysznicowej mogą występować w wielu wymiarach. Klient może dopasować sobie wielkość kabiny do potrzeb aranżacyjnych swojej łazienki. Kabiny prostokątne marki Sanplast oferowane są zarówno w wersji ramowej – wśród serii Basic, TX5 oraz Freezone jak i bezramowej w seriach Free Line, Free Line II, Prestige, Space Line jak i Altus. Dzięki tak szerokiej ofercie, wybór kabiny prostokątnej jest niemalże nieograniczony.

Kabiny prostokątne do stylowej łazienki

Nasze prysznice prostokątne są tak zaprojektowane aby pasowały do najbardziej stylowych łazienek. Świetnie sprawdzają się w łazienkach wyposażonych w klasycznym jak i nowoczesnych stylu. Jako producent wyposażenia łazienek radzimy aby dobrać kabinę tak, aby spełniała oczekiwania wszystkich jej docelowych użytkowników, wpisując się jednocześnie w projekt całej łazienki. Prostokątne kabiny prysznicowe to nie tylko niezbędny element wyposażenia naszych łazienek, ale w pewnym stopniu także fragment dekoracji. Dobranie odpowiedniego koloru profilu oraz wypełnienia szklanego może stać się swego rodzaju „eyecatcher” i skupić uwagę jako centralny punkt pokoju kąpielowego. W naszym asortymencie oferujemy kabiny prostokątne wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, co zapewnia jej elegancki i stylowy wygląd tak długo, jak będzie służyła swoim użytkownikom.  Kabiny prostokątne marki Sanplast mają wiele zalet, które warto podkreślić:

 • Szerokość oferty wymiarowej – dostępne są wymiary od 70x70, poprzez kabiny prostokątne 70x100, po 80x120 i 90x120, które są najbardziej popularnymi wariantami wymiarowymi aż po 100x200cm, dedykowane dużym przestrzeniom prysznicowym,
 • Dostępność wielu wersji wykończeń – warianty zarówno ramowe i bezramowe mogą być wypełnione szkłem przeźroczystym jak i z dekoracyjnym i przesłaniającym sitodrukiem,
 • Uniwersalność – wpasowują się w każdy styl aranżacyjny,
 • Odwracalność  – niemalże każda kabina może być montowana w prawym lub lewym rogu łazienki

Jako producent kabin i brodzików uważamy, że najlepszym rozwiązaniem do łazienki jest kabina prysznicowa prostokątna z brodzikiem, bowiem to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy zestaw, jakim możemy wyposażyć strefę kąpieli pod prysznicem.

Prostokątne kabiny prysznicowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup kabiny prostokątną należy wziąć kilka aspektów pod uwagę. Najważniejsza z nich do przestrzeń jaką mamy dostępną do montażu kabiny prysznicowej. Pamiętajmy, że jeśli łazienka ma skosy lub nietypowe wymiary, na stronie Sanplast, można dobrać prostokątną kabinę prysznicową wykonaną na indywidualne zamówienie. Istotne jest także to, jakie osoby będą korzystały z kabiny. Oferta bogata jest w wersje, które umożliwiają stworzenie bezbarierowej strefy prysznicowej, co jest niezwykle ważne dla seniorów oraz osób z problemami ruchowymi. Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę jest twardość wody w instalacji oraz to, czy kabina posiada udogodnienia związane z utrzymaniem jej w czystości. Jako producent kabin, polecamy wziąć także pod uwagę dopasowanie kabiny z dedykowanym jej brodzikiem. Dobrze dobrany komplet zapewni nam pełną funkcjonalność i praktyczność miejsca prysznicowego.

Szeroka oferta kabin prostokątnych Sanplast

Warto wiedzieć dlaczego warto zdecydować się na kabiny prostokątne naszej marki. W naszej ofercie znaleźć można kabiny, które przypadną do gustu szerokiemu gronu ich przyszłych użytkowników. Bez względu na to, czy preferują oni rozwiązania na zawiasach, profilach obrotowych czy przesuwne na rolkach, mniej czy bardziej designerskie, mniejsze czy większe rozmiarowo, tradycyjne czy nowoczesne – dopasowanie wariantu, który najlepiej spełnia oczekiwania jest bardzo łatwe. Wszystkie one można zobaczyć na stronie Sanplast, gdzie prezentujemy je z podziałem na serie, wymiary, kolorystykę czy wypełnienie szyb. Poznaj nasze rozwiązania i wybierz kabinę prostokątną dla siebie. Nasze doświadczenie jako producenta kabin prysznicowych sprawia, że szeroka oferta kabin prostokątnych jest opracowana, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Swoje produkty oferujemy w sprzedaży pośredniej poprzez sieć dystrybucyjną, której lista sklepów dostępna jest w zakładce naszej strony www: https://sanplast.pl/map/distributors

Zadowolenie użytkownika kabiny jest dla nas najważniejsze. Staramy się aby każda kabina była dopracowana pod kątem konstrukcyjnym ale i jakościowym. Dbamy o wysoką jakość wykonania na każdym etapie procesu produkcyjnego, tak aby finalnie dawała ona maksymalną satysfakcję i zapewniała czystą przyjemność kąpieli pod prysznicem.