Wanny

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (35)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. WOW-M/NATUR
  Wanny
  WOW-M/NATUR
  Już od 4 305,00 zł 3 500,00 zł
  Seria:

  Natur Mineral

 2. WP/SPACE
  Wanny
  WP/SPACE
  Już od 1 997,52 zł 1 624,00 zł
  Seria:

  Space Line

 3. WTL(P)/SPACE
  Wanny
  WTL(P)/SPACE
  Już od 3 086,07 zł 2 509,00 zł
  Seria:

  Space Line

 4. W6k/SPACE
  Wanny
  W6k/SPACE
  Już od 2 378,82 zł 1 934,00 zł
  Seria:

  Space Line

 5. WOW/SPACE
  Wanny
  WOW/SPACE
  Już od 3 114,36 zł 2 532,00 zł
  Seria:

  Space Line

 6. WS/SPACE
  Wanny
  WS/SPACE
  Już od 2 863,44 zł 2 328,00 zł
  Seria:

  Space Line

 7. Wanna akrylowa przyścienna asymetryczna
  Wanny
  WAL(P)se/LUXO
  Już od 2 489,52 zł 2 024,00 zł
  Seria:

  Luxo

 8. Wanna akrylowa przyścienna symetryczna
  Wanny
  WSPse/LUXO
  Już od 2 489,52 zł 2 024,00 zł
  Seria:

  Luxo

 9. Wanna akrylowa owalna
  Wanny
  WOWse/LUXO
  Już od 3 259,50 zł 2 650,00 zł
  Seria:

  Luxo

 10. WP/LUXO
  Wanny
  WP/LUXO
  Już od 1 555,95 zł 1 265,00 zł
  Seria:

  Luxo

 11. WAL(P)/LUXO
  Wanny
  WAL(P)/LUXO
  Już od 2 489,52 zł 2 024,00 zł
  Seria:

  Luxo

 12. WTL(P)/LUXO
  Wanny
  WTL(P)/LUXO
  Już od 2 458,77 zł 1 999,00 zł
  Seria:

  Luxo

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (35)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Wanna stanowi od lat standardowe wyposażenie każdej łazienki. Długa kąpiel w wannie działa relaksacyjnie i odprężająco. Nie ma lepszego sposobu na wyciszenie po ciężkim dniu, niż kojąca, ciepła kąpiel. Podczas kąpielowej przyjemności w wannie odpoczywa nie tylko Twoje ciało, ale i umysł.

Jak wybrać najlepszą wannę do Twojej łazienki?

Decydując się na zakup wanny należy zastanowić się nie tylko nad wymiarem, który spełni nasze oczekiwania, ale i nad ciekawym kształtem. W ofercie Sanplast znajdziesz szeroki wybór rozmiarów pasujących do mniejszych i większych łazienek oraz kształtów zgodnych z najnowszymi trendami wyposażenia pokoju kąpielowego. Jeśli pozwala Ci na to przestrzeń, dobierzesz wannę, przeznaczoną do montażu w narożniku, ale i wannę wolnostojącą. Wanny wolnostojące uczynią każdą łazienkę osobistym salonem spa.

Wanny akrylowe

Wanny Sanplast wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Wanna akrylowa ma właściwości anytpoślizgowe, dzięki czemu jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Nasze wanny akrylowe wyróżniają się perfekcyjnie gładką powierzchnią, co zapewnia łatwe czyszczenie. Akryl sanitarny jest barwiony w masie, dzięki czemu nie tracą koloru przez wiele lat użytkowania. Wanny akrylowe możemy z czasem polerować, łatwo pozbywając się ewentualnych rys. Dzięki doskonałym właściwościom fizycznym stosowanych w produkcji materiałów wanna akrylowa dobrze zatrzymuje ciepło, dzięki czemu można dodatkowo przedłużyć przyjemność z gorącej kąpieli.

Wanna owalna, wanna prostokątna czy trapezowa?

W naszej ofercie dostępne są uniwersalne wanny prostokątne w różnych rozmiarach, a także stylowe wanny owalne oraz nowoczesne wanny trapezowe. Wanna prostokątna pozwala na łatwy montaż pod ścianą lub w narożniku. Jest to praktyczne i bardzo popularne rozwiązanie często stosowane w łazienkach. Wanna owalna może stanowić atrakcyjny element aranżacji salonu kąpielowego. Wanny wolnostojące, w tym wanny owalne, doskonale sprawdzają się przede wszystkim w dużych łazienkach. Wanna trapezowa to nietypowy design i oszczędność miejsca.

Wanny asymetryczne

Odrębną kategorię stanowią wanny asymetryczne, dostępne w ofercie Sanplast w różnych rozmiarach i wersjach. Wanna asymetryczna narożna to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz oszczędzić nieco przestrzeni. Zmodyfikowany kształt sprawia, że łatwiej można zamontować w pobliżu wanny inne elementy łazienkowego wyposażenia, nie blokując przy tym przejścia i pozostawiając wystarczająco dużo miejsca. Wanny asymetryczne wyróżniają się też nowoczesnym wyglądem oraz zapewniają bardzo komfortową kąpiel. Duża wanna asymetryczna z siedziskiem kąpielowym to niezastąpiony komfort podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych.

Wanna z parawanem

Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy wanną a prysznicem, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie może okazać się wanna z parawanem. Parawan nawannowy umożliwia zarówno zażywanie szybkiej kąpieli w pozycji stojącej bez zachlapania łazienki, jak i długi relaksujący wypoczynek na siedząco lub leżąco. Wanna z parawanem to praktyczny wybór do mniejszych i średnich łazienek.

W oddzielnej kategorii dostępne są również akcesoria do wanieoraz wanny z hydromasażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!