Wanny

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (41)

Ustaw kierunek malejący
 1. Nowość Wanna owalna wolnostojąca z odlewu mineralnego Fuerta Mineral
  Wanny
  WOW-M/FUERTA
  Już od 6 364,02 zł 5 174,00 zł
  Series:

  Fuerta Mineral

 2. WOW-M/NATUR
  Wanny
  WOW-M/NATUR
  Już od 5 099,58 zł 4 146,00 zł
  Series:

  Natur Mineral

 3. WP/SPACE
  Wanny
  WP/SPACE
  Już od 2 366,52 zł 1 924,00 zł
  Series:

  Space Line

 4. WPsp/SPACE
  Wanny
  WPsp/SPACE
  Już od 2 366,52 zł 1 924,00 zł
  Series:

  Space Line

 5. WTL(P)/SPACE
  Wanny
  WTL(P)/SPACE
  Już od 3 655,56 zł 2 972,00 zł
  Series:

  Space Line

 6. W6k/SPACE
  Wanny
  W6k/SPACE
  Już od 2 817,93 zł 2 291,00 zł
  Series:

  Space Line

 7. WS/SPACE
  Wanny
  WS/SPACE
  Już od 3 392,34 zł 2 758,00 zł
  Series:

  Space Line

 8. WOW/SPACE
  Wanny
  WOW/SPACE
  Już od 3 690,00 zł 3 000,00 zł
  Series:

  Space Line

 9. WP/LUXO
  Wanny
  WP/LUXO
  Już od 1 843,77 zł 1 499,00 zł
  Series:

  Luxo

 10. WTL(P)/LUXO
  Wanny
  WTL(P)/LUXO
  Już od 2 912,64 zł 2 368,00 zł
  Series:

  Luxo

 11. W6K/LUXO
  Wanny
  W6K/LUXO
  Już od 2 548,56 zł 2 072,00 zł
  Series:

  Luxo

 12. WS/LUXO
  Wanny
  WS/LUXO
  Już od 2 720,76 zł 2 212,00 zł
  Series:

  Luxo

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (41)

Ustaw kierunek malejący

Wanna stanowi od lat standardowe wyposażenie każdej łazienki. Długa kąpiel w wannie działa relaksacyjnie i odprężająco. Nie ma lepszego sposobu na wyciszenie po ciężkim dniu, niż kojąca, ciepła kąpiel. Podczas kąpielowej przyjemności w wannie odpoczywa nie tylko Twoje ciało, ale i umysł.

Jak wybrać najlepszą wannę do Twojej łazienki?

Decydując się na zakup wanny należy zastanowić się nie tylko nad wymiarem, który spełni nasze oczekiwania, ale i nad ciekawym kształtem. W ofercie Sanplast znajdziesz szeroki wybór rozmiarów pasujących do mniejszych i większych łazienek oraz kształtów zgodnych z najnowszymi trendami wyposażenia pokoju kąpielowego. Jeśli pozwala Ci na to przestrzeń, dobierzesz wannę, przeznaczoną do montażu w narożniku, ale i wannę wolnostojącą. Wanny wolnostojące uczynią każdą łazienkę osobistym salonem spa.

Wanny akrylowe

Wanny Sanplast wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Wanna akrylowa ma właściwości anytpoślizgowe, dzięki czemu jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Nasze wanny akrylowe wyróżniają się perfekcyjnie gładką powierzchnią, co zapewnia łatwe czyszczenie. Akryl sanitarny jest barwiony w masie, dzięki czemu nie tracą koloru przez wiele lat użytkowania. Wanny akrylowe możemy z czasem polerować, łatwo pozbywając się ewentualnych rys. Dzięki doskonałym właściwościom fizycznym stosowanych w produkcji materiałów wanna akrylowa dobrze zatrzymuje ciepło, dzięki czemu można dodatkowo przedłużyć przyjemność z gorącej kąpieli.

Wanna owalna, wanna prostokątna czy trapezowa?

W naszej ofercie dostępna jest uniwersalne wanna prostokątna w różnych rozmiarach, a także stylowa wanny owalna, wanna asymetryczna oraz nowoczesne wanny trapezowe. Wanna prostokątna pozwala na łatwy montaż pod ścianą lub w narożniku. Jest to praktyczne i bardzo popularne rozwiązanie często stosowane w łazienkach. Wanna owalna może stanowić atrakcyjny element aranżacji salonu kąpielowego. Wanny wolnostojące, w tym wanny owalne, doskonale sprawdzają się przede wszystkim w dużych łazienkach. Wanna trapezowa to nietypowy design i oszczędność miejsca, o czym warto pamiętać przeglądając wanny łazienkowe od Sanplast. Wanna narożna z kolei jest dobrym rozwiązaniem jeśli dysponujemy niewykorzystanym kątem- zamiast zajmować go niepotrzebnymi rzeczami, wybierz taki typ wanny. Łazienkowe propozycje Sanplast to ciągłe inspiracje, dlatego sprawdź inne typy wanien

Wanny asymetryczne

Odrębną kategorię stanowią wanny asymetryczne, dostępne w ofercie Sanplast w różnych rozmiarach i wersjach. Wanna asymetryczna narożna to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz oszczędzić nieco przestrzeni. Zmodyfikowany kształt sprawia, że łatwiej można zamontować w pobliżu wanny inne elementy łazienkowego wyposażenia, nie blokując przy tym przejścia i pozostawiając wystarczająco dużo miejsca. Wanny asymetryczne wyróżniają się też nowoczesnym wyglądem oraz zapewniają bardzo komfortową kąpiel. Duża wanna asymetryczna z siedziskiem kąpielowym to niezastąpiony komfort podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych.

Wanna z parawanem

Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy wanną a prysznicem, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie może okazać się wanna z parawanem. Parawan nawannowy umożliwia zarówno zażywanie szybkiej kąpieli w pozycji stojącej bez zachlapania łazienki, jak i długi relaksujący wypoczynek na siedząco lub leżąco. Wanna z parawanem to praktyczny wybór do mniejszych i średnich łazienek.

W oddzielnej kategorii dostępne są również akcesoria do wanieoraz wanny z hydromasażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!