Wanny

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (41)

Ustaw kierunek malejący
 1. Wanna owalna wolnostojąca z odlewu mineralnego Fuerta Mineral
  Wanny
  WOW-M/FUERTA
  Już od 5 621,10 zł 4 570,00 zł
  Series:

  Fuerta Mineral

 2. WOW-M/NATUR
  Wanny
  WOW-M/NATUR
  Już od 5 099,58 zł 4 146,00 zł
  Series:

  Natur Mineral

 3. WP/SPACE
  Wanny
  WP/SPACE
  Już od 2 366,52 zł 1 924,00 zł
  Series:

  Space Line

 4. WPsp/SPACE
  Wanny
  WPsp/SPACE
  Już od 2 366,52 zł 1 924,00 zł
  Series:

  Space Line

 5. WTL(P)/SPACE
  Wanny
  WTL(P)/SPACE
  Już od 3 655,56 zł 2 972,00 zł
  Series:

  Space Line

 6. W6k/SPACE
  Wanny
  W6k/SPACE
  Już od 2 817,93 zł 2 291,00 zł
  Series:

  Space Line

 7. WS/SPACE
  Wanny
  WS/SPACE
  Już od 3 392,34 zł 2 758,00 zł
  Series:

  Space Line

 8. WOW/SPACE
  Wanny
  WOW/SPACE
  Już od 3 690,00 zł 3 000,00 zł
  Series:

  Space Line

 9. WP/LUXO
  Wanny
  WP/LUXO
  Już od 1 843,77 zł 1 499,00 zł
  Series:

  Luxo

 10. WTL(P)/LUXO
  Wanny
  WTL(P)/LUXO
  Już od 2 912,64 zł 2 368,00 zł
  Series:

  Luxo

 11. W6K/LUXO
  Wanny
  W6K/LUXO
  Już od 2 548,56 zł 2 072,00 zł
  Series:

  Luxo

 12. WS/LUXO
  Wanny
  WS/LUXO
  Już od 2 720,76 zł 2 212,00 zł
  Series:

  Luxo

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (41)

Ustaw kierunek malejący

Wanna Sanplast

Wanna stanowi od lat standardowe wyposażenie każdej łazienki. Długa kąpiel w wannie działa relaksacyjnie i odprężająco. Nie ma lepszego sposobu na wyciszenie po ciężkim dniu, niż kojąca, ciepła kąpiel. Podczas kąpielowej przyjemności w wannie odpoczywa nie tylko Twoje ciało, ale i umysł.

Jak wybrać najlepszą wannę do Twojej łazienki?

Decydując się na zakup wanny należy zastanowić się nie tylko nad wymiarem, który spełni nasze oczekiwania, ale i nad ciekawym kształtem. W ofercie Sanplast znajdziesz szeroki wybór rozmiarów pasujących do mniejszych i większych łazienek oraz kształtów zgodnych z najnowszymi trendami wyposażenia pokoju kąpielowego. Jeśli pozwala Ci na to przestrzeń, dobierzesz wannę, przeznaczoną do montażu w narożniku, ale i wannę wolnostojącą. Wanny wolnostojące uczynią każdą łazienkę osobistym salonem spa.

Wanny akrylowe

Wanny Sanplast wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Wanna akrylowa ma właściwości anytpoślizgowe, dzięki czemu jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Nasze wanny akrylowe wyróżniają się perfekcyjnie gładką powierzchnią, co zapewnia łatwe czyszczenie. Akryl sanitarny jest barwiony w masie, dzięki czemu nie tracą koloru przez wiele lat użytkowania. Wanny akrylowe możemy z czasem polerować, łatwo pozbywając się ewentualnych rys. Dzięki doskonałym właściwościom fizycznym stosowanych w produkcji materiałów wanna akrylowa dobrze zatrzymuje ciepło, dzięki czemu można dodatkowo przedłużyć przyjemność z gorącej kąpieli.

Wanna owalna, wanna prostokątna czy trapezowa?

W naszej ofercie dostępna jest uniwersalne wanna prostokątna w różnych rozmiarach, a także stylowa wanny owalna, wanna asymetryczna oraz nowoczesne wanny trapezowe. Wanna prostokątna pozwala na łatwy montaż pod ścianą lub w narożniku. Jest to praktyczne i bardzo popularne rozwiązanie często stosowane w łazienkach. Wanna owalna może stanowić atrakcyjny element aranżacji salonu kąpielowego. Wanny wolnostojące, w tym wanny owalne, doskonale sprawdzają się przede wszystkim w dużych łazienkach. Wanna trapezowa to nietypowy design i oszczędność miejsca, o czym warto pamiętać przeglądając wanny łazienkowe od Sanplast. Wanna narożna z kolei jest dobrym rozwiązaniem jeśli dysponujemy niewykorzystanym kątem- zamiast zajmować go niepotrzebnymi rzeczami, wybierz taki typ wanny. Łazienkowe propozycje Sanplast to ciągłe inspiracje, dlatego sprawdź inne typy wanien

Wanny asymetryczne

Odrębną kategorię stanowią wanny asymetryczne, dostępne w ofercie Sanplast w różnych rozmiarach i wersjach. Wanna asymetryczna narożna to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz oszczędzić nieco przestrzeni. Zmodyfikowany kształt sprawia, że łatwiej można zamontować w pobliżu wanny inne elementy łazienkowego wyposażenia, nie blokując przy tym przejścia i pozostawiając wystarczająco dużo miejsca. Wanny asymetryczne wyróżniają się też nowoczesnym wyglądem oraz zapewniają bardzo komfortową kąpiel. Duża wanna asymetryczna z siedziskiem kąpielowym to niezastąpiony komfort podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych.

Wanna z parawanem

Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy wanną a prysznicem, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie może okazać się wanna z parawanem. Parawan nawannowy umożliwia zarówno zażywanie szybkiej kąpieli w pozycji stojącej bez zachlapania łazienki, jak i długi relaksujący wypoczynek na siedząco lub leżąco. Wanna z parawanem to praktyczny wybór do mniejszych i średnich łazienek.

W oddzielnej kategorii dostępne są również akcesoria do wanien oraz wanny z hydromasażem.

Z jakich materiałów wykonane są wanny Sanplast?

Wanny marki Sanplast w zależności od serii produktowej wykonane są z:

 • Akrylu sanitarnego - Materiał posiada właściwości anytpoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Produkty z akrylu sanitarnego cechują się doskonale gładką powierzchnią, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe. Akryl to tworzywo barwione w masie, przez co wszelkie rysy, które mogą wystąpić podczas użytkowania, łatwo usunąć poprzez polerowanie. Gwarantuje to nieskazitelny wygląd produktów SANPLAST przez wiele lat. Dzięki właściwościom fizycznym, akryl sanitarny znakomicie zatrzymuje ciepło. Zapewnia to optymalną temperaturę nawet podczas długich kąpieli.

Serie wanien z akrylu sanitarnego: Luxo, Space Line, Loft Line, Prestige, Comfort, Free Line, Basic Line, Modesta, Gessa, Idea, As

 • Odlewu mineralnego - to połączenie naturalnych minerałów, głównie dolomitów i żywic. To właśnie ta cecha sprawia, że mamy do czynienia z materiałem niezwykle wytrzymałym na czynniki mechaniczne, a także znakomitym termicznie. Materiał świetnie utrzymuje temperaturę, co na pewno docenią miłośnicy gorących kąpieli. Jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów w wystroju łazienek. Wyróżnia się wyjątkowo gładką, pozbawioną porów fakturą, co chroni go przed gromadzeniem się osadów i kolonizacją przez pleśń i bakterie.

Serie wanien  z odlewu mineralnego: Fuerta Mineral, Natur Mineral

Jak pielęgnować wanny? 

 • Wanny akrylowe - zalecamy czyścić płynami do mycia akrylowych urządzeń sanitarnych i płynami do mycia  naczyń kuchennych. Informujemy, iż na rynku dostępna jest cała gama preparatów przeznaczonych do pielęgnacji wyrobów akrylowych.
 • Wanny z odlewów mineralnych – zalecamy czyścić używając delikatnych środków myjących, mimo wysokiej odporności na substancje chemiczne i plamiące. Szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji produktów zawierają instrukcje montażu i użytkowania załączane do każdego produktu.

Dlaczego warto uzupełnić wannę obudową do wanny?

Wielu seriom wanien dedykujemy w swojej ofercie obudowy do wanien. Obudowa nie tylko tworzy harmonijną całość z dedykowaną jej wanną, ale zapewnia bezproblemowy dostęp do przestrzeni pod wanną, co jest niezwykle istotne przy wszelkich pracach konserwacyjnych oraz dla utrzymania czystości.

Jaka jest nośność wanien firmy Sanplast?

Wanny naszej marki poddawane są badaniom zgodnie z obowiązującymi polskimi normami. Gwarantujemy, że produkty zachowują się zgodnie z normami dla obciążeń statycznych do 100 kg.

Czy istnieje możliwość wykonania wanien na indywidualne zamówienie?

Informujemy, że wanien pod indywidualne zamówienie nie wykonujemy. Nie ma również możliwości zmiany jakichkolwiek parametrów tych produktów.

Czy montując na wannie baterię, tzn. wiercąc otwory pod baterię, klient traci gwarancję na produkt?

Gwarancja na produkt pozostaje, jednak ogranicza się do obszarów nie naruszonych podczas wiercenia otworów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!