Umywalki

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (2)

Ustaw kierunek malejący
 1. Unb-M/SPACE
  Umywalki
  Unb-M/SPACE
  Już od 926,19 zł 753,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 2. Unb-M/FREE
  Umywalki
  Unb-M/FREE
  Już od 713,40 zł 580,00 zł
  Series:

  Free Mineral

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (2)

Ustaw kierunek malejący

Współczesne trendy aranżacyjne pokazują, że umywalki montowane do ściany zastępowane są przez umywalki nablatowe. Nie powinno to nikogo dziwić. Takie rozwiązanie w łazience prezentuje się elegancko i stylowo. Poza stroną wizualną, atutem umywalki nablatowej jest jej większa wytrzymałość na nacisk. To nie jedyne zalety tych umywalek. Sanplast chce swoim klientom dostarczać produkty o najwyższej jakości, które łączą w sobie funkcjonalność, ale też piękno. Właśnie takie są umywalki prostokątne dostępne w naszej ofercie.  Mała umywalka prostokątna świetnie prezentuje się w każdej łazience, niezależnie od stylu, w jakim ta jest urządzona. Na uwagę zasługuje także komfort jej użytkowania. Umywalka prostokątna została zaprojektowana w taki sposób, by głębokość misy była optymalna. Umywalki do łazienki powinny być przede wszystkim wygodne w użytkowaniu.

Umywalka prostokątna – cechy, o których trzeba wiedzieć

Każda, nawet mała umywalka prostokątna dostępna w naszej ofercie to produkt najwyższej jakości. Umywalki łazienkowe wykonane są z nowoczesnego odlewu mineralnego, podobnie jak brodziki dostępne w naszej ofercie, dzięki czemu ich powierzchnia nie ulega odbarwianiu. Idealnie gładka powierzchnia zapobiega rozwojowi bakterii. Pamiętać należy, że powierzchnia umywalek daje się regenerować (usuwać zarysowania, zmatowienia czy ubytki).

Umywalka do łazienki dostosowana do potrzeb

W naszym asortymencie mogą Państwo zamówić umywalkę prostokątną z odpływem kwadratowym lub okrągłym. Istotne jest również to, że można się zdecydować na model z otworem pod montaż baterii łazienkowej lub bez niego. Oferujemy umywalki z serii Free Mineral oraz Space Mineral.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.