Wanny owalne

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (8)

Ustaw kierunek malejący
 1. Wanna owalna wolnostojąca z odlewu mineralnego Fuerta Mineral
  Wanny
  WOW-M/FUERTA
  Już od 5 621,10 zł 4 570,00 zł
  Series:

  Fuerta Mineral

 2. WOW-M/NATUR
  Wanny
  WOW-M/NATUR
  Już od 5 099,58 zł 4 146,00 zł
  Series:

  Natur Mineral

 3. WOW/SPACE
  Wanny
  WOW/SPACE
  Już od 3 690,00 zł 3 000,00 zł
  Series:

  Space Line

 4. Wanna akrylowa owalna
  Wanny
  WOWse/LUXO
  Już od 3 862,20 zł 3 140,00 zł
  Series:

  Luxo

 5. Wanna owalna kompletna wolnostojąca Loft Line
  Wanny
  WOW/LOFT
  Już od 7 071,27 zł 5 749,00 zł
  Series:

  Loft Line

 6. WOW/PR
  Wanny
  WOW/PR
  Już od 2 019,66 zł 1 642,00 zł
  Series:

  Prestige

 7. WOW/FREE
  Wanny
  WOW/FREE
  Już od 1 986,45 zł 1 615,00 zł
  Series:

  Free Line

 8. Wanna owalna Basic Line
  Wanny
  WOW/BASIC
  Już od 1 889,28 zł 1 536,00 zł
  Series:

  Basic Line

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (8)

Ustaw kierunek malejący

Wanny owalne

Wanna owalna bardzo często jest wanną instalowaną jako wolnostojący element, spełniający nie tylko funkcję kąpielową ale i dekoracyjną łazienki. Jej cechą charakterystyczną są obłe, eliptyczne kształty. Owalne kształty mają w sobie coś, co sprawia, że czujemy się komfortowo. Dlatego harmonijne sylwetki wanien owalnych Sanplast wprost zapraszają do gorącej kąpieli... Może przy tańczącym blasku świecy i lampce wina? Nasze wanny owalne otacza aura prawdziwej finezji - wystarczy na nie spojrzeć, aby obudziła się w nas dusza romantyka. Może dlatego, że kojarzą się one z epoką eleganckich wanien wolnostojących, a może dlatego, że siedząc w nich mamy poczucie przebywania na spokojnej wyspie. Tak czy inaczej nie ulega wątpliwości, że łazienka wyposażona  w wannę owalną nabiera atmosfery, której nie można osiągnąć w żaden inny sposób. Zakup wanny tego typu to deklaracja wysmakowanego gustu niepodlegającego wpływom chwilowych trendów.

Wanny owalne w naszej ofercie, wykonane są zarówno z akrylu sanitarnego jak i z odlewu mineralnego:

 • Wanny akrylowe dostępne są w seriach: Free Line, Space Line, Loft Line, Luxo
 • Wanny z odlewu mineralnego oferowane są jako: Natur Mineral, Fuerta Mineral

 Zalety wanien owalnych:

 • Stają się centralnym punktem każdej łazienki,
 • Mogą być instalowane jako warianty wolnostojące jak i do zabudowy,
 • Obłe kształty lepiej dopasowują się do sylwetki użytkownika,
 • Możliwość kąpieli we dwoje,
 • Wyjątkowość i elegancja formy.

Wanna owalna wolnostojąca idealna do nowoczesnej łazienki

Wanna owalna wolnostojąca to stylowe rozwiązanie zmieniające łazienkę w salon kąpielowy. Dodaje szyku i elegancji łazience, zmieniając ją w przestrzeń relaksu i odskoczni od codzienności. Wolnostojące wanny wracają do łask stając się doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą uczynić z tego elementu główną dominantę łazienki. Główną zaletą wolnostojących wanien jest ich przyciągający uwagę wygląd – zależnie od potrzeb i modelu sprawdzą się zarówno we wnętrzach typu retro i vintage, jak i w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach. Wanna wolnostojąca wybija się na pierwszy plan pomieszczenia przyciągając wzrok już od wejścia. To element, który sprawia, że standardowa łazienka zamienia się z luksusowy salon kąpielowy.

O czym warto pamiętać przy zakupie wanien owalnych?

Jeżeli marzysz o pięknej wannie owalnej w swojej łazience musisz pamiętać o kilku kwestiach. Decydując się na zakup wanny owalnej, musimy wziąć pod uwagę jej docelowe umiejscowienie aby odpowiednio przygotować podłączenie instalacji sanitarnej. Co więcej, w przypadku tego luksusowego i estetycznego rozwiązania ogromną rolę odgrywa dbałość o higienę i porządek. Aby wanna stanowiła prawdziwą ozdobę pomieszczenia, powinna zawsze lśnić nieskazitelną czystością. Wanna w wersji wolnostojącej da nam lepszy dostęp i możliwość wyczyszczenia dokładnie całej powierzchni, niż wanna umieszczona w zabudowie. Równocześnie jednak decydując się na wannę wolnostojącą trzeba liczyć się z tym, że jej zewnętrzna powierzchnia będzie bardziej narażona na uszkodzenia i zarysowania. Niezaprzeczalnie jednak dobór odpowiedniego modelu, gwarantującego wysoki poziom wykonania oraz najwyższej jakości tworzywo, pozwoli wyeliminować takie ryzyko. Wanny mogą być dostępne jako wersje przyścienne. Wanny owalne przyścienne zyskują coraz bardziej na popularności z uwagi na oszczędność przestrzeni łazienkowej.

Dlaczego warto wybrać wanny owalna Sanplast?

Wanny Sanplast to produkty wykonane z należytą pieczołowitością. Są produktami wysokiej jakości, spełniającymi wszelkie normy i standardy wymagane prawem, ale również wpisujące się w potrzeby niemalże każdego użytkownika. Odpowiadając na pytanie dlaczego warto zdecydować się na wanny owalne Sanplast, wystarczy zaprezentować szereg rozwiązań dostępnych na stronie Sanplast. Dokładne opisanie każdej wersji wanny pomoże na dopasowanie wariantu, który najlepiej sprawdzi się w posiadanej, przez przyszłego użytkownika, łazience. Wanna owalna do zabudowy lub jej wolnostojący odpowiednik marki Sanplast to produkt zaprojektowany przez polskich designerów, których doświadczenie doskonale widać w każdej linii gotowej wanny. W naszym asortymencie znaleźć można wymiary dedykowane większym oraz mniejszym wannom. Paleta wymiarowa oferuje wersje o wymiarze 70x160cm, 75x170cm oraz 80x180cm. A każda z nich zapewnia Czystą Przyjemność kąpieli.