Brodziki prostokątne

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (13)

Strona
Ustaw kierunek malejący
 1. Szyte na miarę
  B-M/STRUCTURE
  Brodziki
  B-M/STRUCTURE
  Już od 1 726,92 zł 1 404,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 2. B-M/STRUCTURE
  Brodziki
  B-M/STRUCTURE
  Już od 1 517,82 zł 1 234,00 zł
  Series:

  Structure Mineral

 3. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/SPACE S
  Już od 1 206,63 zł 981,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 4. Wersja w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/SPACE
  Już od 1 206,63 zł 981,00 zł
  Series:

  Space Mineral

 5. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN STR
  Już od 1 332,09 zł 1 083,00 zł
  Series:

  Open Structure Mineral

 6. Wersja brodzika prysznicowego w kolorze białym
  Brodziki
  B-M/OPEN
  Już od 1 109,46 zł 902,00 zł
  Series:

  Open Mineral

 7. B/SPACE
  Brodziki
  B/SPACE
  Już od 1 227,54 zł 998,00 zł
  Series:

  Space Line

 8. Bza/PR
  Brodziki
  Bza/PR
  Już od 926,19 zł 753,00 zł
  Series:

  Prestige

 9. Bza/FREE
  Brodziki
  Bza/FREE
  Już od 904,05 zł 735,00 zł
  Series:

  Free Line

 10. B/FREE
  Brodziki
  B/FREE
  Już od 868,38 zł 706,00 zł
  Series:

  Free Line

 11. B/CL
  Brodziki
  B/CL
  Już od 899,13 zł 731,00 zł
  Series:

  Classic

 12. Bbs/CL
  Brodziki
  Bbs/CL
  Już od 1 125,45 zł 915,00 zł
  Series:

  Classic

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z (13)

Strona
Ustaw kierunek malejący

Brodziki prysznicowe prostokątne 

Przedstawiając ofertę brodzików prostokątnych, warto odpowiedzieć na pytanie – Czym jest brodzik prysznicowy prostokątny? To idealne uzupełnienie kabiny prysznicowej o prostokątnym kształcie. Brodziki prostokątne można wykorzystać do montażu zarówno z klasyczną kabiną prysznicową, jak i do wersji kabiny typu Walk-In, gdzie warto zainwestować w dłuższy brodzik niż długość szyby kabiny, aby stworzyć strefę mokrą i suchą kąpieli. Prostokątne brodziki prysznicowe to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych jako podłoże strefy prysznicowej w łazience.

Jako specjaliści w dziedzinie kąpieli, oferujemy najszerszy wybór tego typu brodzików na rynku. Brodziki prostokątne marki Sanplast, wykonane są zarówno z akrylu sanitarnego jak i z odlewu mineralnego:

 • Brodziki akrylowe dostępne są w seriach: Classic, Free Line, Prestige, Space Line,
 • Brodziki z odlewu mineralnego oferowane są jako: Structure Mineral, Space Mineral, Space Mineral S, Open Structure Mineral, Open Structure.

Brodziki prostokątne w nowoczesnym wydaniu

Nasze brodziki prostokątne pod prysznic to produkty doskonale sprawdzające się w nowoczesnych łazienkach. Ich szeroka paleta wymiarowa, sprawia, że dopasowaniu wariantu odpowiedniego do przestrzeni łazienkowej jest niezwykle proste. Nowoczesny design brodzików to przede wszystkich niewielka wysokość i pełna harmonia strefy prysznicowej z całością łazienki. W naszym asortymencie znaleźć można brodziki, które można montować zarówno na stelażu i z obudową, jak i na posadzce oraz na równo z nią. Dzięki tak opracowanych możliwościach, wybranie odpowiedniego brodzika prostokątnego oraz jego docelowy montaż jest łatwy. Brodziki Sanplast dostępne są, nie tylko w bardzo wielu wymiarach, ale także w wersjach z odpływem wody umiejscowionym na środku krótszego lub dłuższego boku, aby ułatwić połączenie z instalacją hydrauliczną łazienki. Wybór nie ogranicza się tylko do wymiarów, można dobrać także odpowiedni kolor brodzika: biały eurowhite, jasnoszary, szary łupek, kamiennoszary czy czarny. Tak dopasowana do potrzeb Klienta oferta, daje możliwość dobrania brodzika idealnego pod względem wymiaru, wysokości, umiejscowienia syfonu jak i barwy.

Brodziki prysznicowe prostokątne – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając brodzik prostokątny, należy odpowiedzieć sobie na pytanie, kto będzie użytkował produkt i jak duża przestrzeń prysznicowa jest dostępna do zagospodarowania. Głębsze brodziki – akrylowe, wybierane są często przez rodziny z małymi dziećmi. Taki brodzik może być wykorzystany jako malutka wanna do kąpieli maluchów. Seniorzy częściej decydują się na brodziki maksymalnie płytkie o najbardziej płaskiej powierzchni, aby zniwelować ryzyko potknięcia. Decydując się na zakup brodzika płaskiego, warto przemyśleć doposażenie go dodatkową powierzchnią antypoślizgową, która zwiększy bezpieczeństwo użytkowania produktu. Możliwe jest także wybranie brodzika ze strukturalną powierzchnią, która sama w sobie posiada właściwości antypoślizgowe potwierdzone badaniami. Warto sprawdzić czy brodzik jest kompatybilny wymiarami z kabiną prysznicową. Bowiem często zdarza się, że kabina o wymiarze jakim samym jak brodzik, może sprawiać problemy montażowe. Dobrze dobrany brodzik prostokątny do kabiny jest gwarancją pełni funkcjonalności i praktyczności strefy prysznicowej w łazience.

Dlaczego warto wybrać brodziki prostokątne Sanplast?

Analizując naszą ofertę nietrudno odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto zdecydować się na sprawdzonego producenta wyposażenia łazienek. Nasze 9 serii brodzików oferują tak szeroką paletę możliwości, że żadna inna oferta nie jest w stanie nam dorównać. Dostępność wymiarów od 70x80cm aż do 100x200cm, w różnych konfiguracjach wyposażenia i kolorystyki, sprawia, że każdy, kto szuka brodzika prostokątnego, znajdzie go w ofercie dostępnej na naszej stronie. Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości oferujemy wybór jednego z ponad tysiąca indeksów. Co więcej, jeśli poszukiwany jest wymiar niestandardowy brodzika prostokątnego, seria Structure Mineral oferuje docięcie brodzika do oczekiwanego rozmiaru. Nasze 40-letnie doświadczenie na rynku stanowi potwierdzenie, że oferujemy rozwiązania prysznicowe doskonale wpisujące się w potrzeby Użytkowników łazienek w Polsce i na świecie.