Kabiny nawannowe

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (6)

Ustaw kierunek malejący
 1. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrny błyszczący
  Kabiny
  KW/PRIII
  Już od 1 052,88 zł 856,00 zł
  Series:

  Prestige III

 2. PW2/FREEII
  Kabiny
  PW2/FREEII
  Już od 1 571,94 zł 1 278,00 zł
  Series:

  Free Line II

 3. PW1/FREEII
  Kabiny
  PW1/FREEII
  Już od 1 212,78 zł 986,00 zł
  Series:

  Free Line II

 4. PW1/FREE
  Kabiny
  PW1/FREE
  Już od 1 147,59 zł 933,00 zł
  Series:

  Free Line

 5. PW2/FREE
  Kabiny
  PW2/FREE
  Już od 1 487,07 zł 1 209,00 zł
  Series:

  Free Line

 6. Wersja kabiny prysznicowej w kolorze srebrnym błyszczącym z sitodrukiem W15
  Kabiny
  D2-W/TX5b
  Już od 1 190,64 zł 968,00 zł
  Series:

  TX

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty (6)

Ustaw kierunek malejący

Kabiny nawannowe

Kabiny prysznicowe nawannowe

Kabiny nawannowe to swego rodzaju kompromis, który da nam sporą swobodę w dalszej aranżacji przestrzeni. Czym jest kabina nawannowa? Jeśli marzysz o wannie i kabinie prysznicowej a nie masz wystarczająco miejsca w łazience na montaż produktów, rozwiązaniem dla Ciebie jest parawan nawannowy. To kabina prysznicowa, która charakteryzuje się wysokością 140 lub 150cm i montowana jest na rancie wanny, dzięki czemu przesłania obszar kąpieli od łazienki i zabezpiecza ją przed zalaniem wodą podczas kąpieli pod prysznicem w wannie. Wybór parawanu nawannowego może jednak okazać się trudny, ze względu na różne szerokości, warianty składania oraz design. Sprawdź ofertę Sanplast i wybierz kabinę nawannową, która spełni Twoje wymagania.

Kabiny nawannowe dopasowane do Twojego wnętrza

Na rynku dostępne są różne parawany nawannowe. Możemy wybierać spośród parawanów jednoczęściowych, kilkuczęściowych oraz w pełni zabudowanych, a wśród tych otwierane wahadłowo, składane lub kabiny nawannowe przesuwne. Oczywiście najprostszymi konstrukcyjne, a przy tym i najtańszymi są parawany nawannowe jednoczęściowe. Ich kilkudziesięciocentymetrowa szerokość zapewnia swobodną kąpiel zarówno w wannie oraz pod prysznicem, oraz dość komfortowe wejście do wanny. Dodatkowym ich atutem jest także fakt, że prezentują się one nienagannie, nie przytłaczając pomieszczenia, w którym się znajdują. Obok tych modeli znajdziemy parawan dwu lub wieloczęściowy, składany albo przesuwny.

Parawany nawannowe mają wiele zalet, wśród których warto wyróżnić prosty montaż. Polega on przede wszystkim na zamocowaniu do ściany profili lub zawiasów, instalacji ścianek lub drzwi oraz odpowiednim wypoziomowaniu produktu. Dokładne wykonanie tych wszystkich czynności zapewni nam bezproblemowe stworzenie przestrzeni kąpielowo-prysznicowej i jej komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

Dopasowanie wariantu kabiny nawannowej marki Sanplast do aranżacji wnętrza łazienki nie powinno sprawić problemu. Jeśli standardowa oferta nie zawiera poszukiwanego wymiaru, dostępne są kabiny nawannowe na wymiar.

Kabiny prysznicowe nawannowe – o czym warto pamiętać przy zakupie?

Decydując się na zakup kabiny Sanplast – parawanów nawannowych – warto zwrócić uwagę aby wanny i kabiny nawannowe pasowały do siebie kształtem i rozmiarem. Warto wiedzieć, że źle dobrany bądź zamontowany parawan może stać się zupełnie niefunkcjonalny, dlatego bardzo istotne jest wcześniejsze zwymiarowanie wanny. Dobrze dobrana kabina nawannowa może w ciekawy sposób wydzielić przestrzeń przeznaczoną do części kąpielowej oraz stanowi również element dekoracyjny.

Dlaczego warto postawić na kabiny nawannowe Sanplast?

A dlaczego warto zdecydować się na kabiny naszej marki? W naszym asortymencie posiadamy  parawany nawannowe w różnych wariantach wymiarowych: od 70 do 180 cm szerokości. Ich różne konstrukcje pozwalają na wybór tego, który zabuduje naszą wannę w całości lub częściowo. Możemy wybrać parawan jednoczęściowy taki jak: KW/PRIII czy też PW1/FREE i PW2/FREEII lub produkt dwuelementowy z drzwiami przesuwnymi - D2-W/TX5b. Parawan PW2/FREEII to model, który można wygodnie składać – a taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas korzystania z prysznicowej przyjemności.

Na stronie Sanplast, poznać można nasze produkty, aby wybranie odpowiedniej kabiny nawannowej było jeszcze łatwiejsze. Nowoczesne kabiny nawannowe producenta Sanplast to rozwiązania, które przypadną do gustu wielbicielom kąpieli w wannie i pod prysznicem.  Kabiny nawannowe marki Sanplast to przede wszystkim rozwiązania kompleksowe, funkcjonalne i estetyczne. Istotne jest również to, że większość dostępnych na rynku parawanów możemy zainstalować w każdej chwili sprawiając, że nasza łazienka będzie jeszcze bardziej funkcjonalna.

Jako producent wyposażenia łazienek oferujemy swoje produkty poprzez sklepy naszych dystrybutorów, których listę można znaleźć na stronie www: https://sanplast.pl/map/distributors W ramach swojej działalności sprzedają oni naszą ofertę i doradzają, które produkty najlepiej sprawdzą się w łazienkach naszych klientów.