Brodziki Prestige - akrylowy wachlarz rozmiarów

Remontując mieszkanie lub też podejmując decyzję związana z wprowadzeniem zmian w naszym domu zazwyczaj wiążemy z chęcią poprawy funkcjonalności pomieszczenia lub odświeżenia wnętrza, aby stało się ono bardziej przytulne lub luksusowe. Argument dotyczący podniesienia prestiżu zazwyczaj dotyczy łazienek. Prezentujemy Państwu serię Prestige - linię urządzeń łazienkowych, które przy zachowaniu minimalistycznego designu i wysokiej jakości materiałów pozwalają wprowadzić w łazienkach luksusowy klimat.

 Seria Prestige - luksusowe wyposażenie do każdej łazienki

Aby łazienka była pełna gustownego wyposażenia, pozwalała na relaks i sprawiała, że będą Państwo czuli się w niej po prostu doskonale nie musi mieć ona dużej powierzchni. Pokoje kąpielowe to zdecydowanie najbardziej wygodne rozwiązanie - pozwalają na aranżację, w której swobodnie zmieścimy zarówno wannę, jak i prysznic, podwójny panel z umywalkami, czy inne akcesoria łazienkowe, bez których nie wyobrażamy sobie codziennej chwili odpoczynku. Luksusowa łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, a jej użytkowanie komfortowe. W tym wypadku nawet najmniejsza przestrzeń pozwala na luksusowe rozwiązania, zwłaszcza jeśli wybiorą Państwo produkty z serii Prestige.

 Seria Prestige - brodziki

 

Prezentowane brodziki serii Prestige, to przede wszystkim rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz nieskazitelna biel.

Seria Prestige to linia płytkich brodzików dostępnych w trzech wariantach:

- półokrągłym BPza/PR

- kwadratowym Bza/PR

- prostokątnym Bza/PR

Seria Prestige to wybór doskonały, dla wszystkich tych osób, które szukają rozwiązań gustownych i funkcjonalnych, a przy tym wytrzymałych i łatwych do utrzymania w czystości. Brodziki serii Prestige bez problemu połączysz z serią dedykowanych kabin prysznicowych, wykonanych z hartowanego szkła. Wybierz luksus i elegancję!