FreeZone - kabiny prysznicowe z możliwością bezbarierowego wejścia

FreeZone oznacza wolność

Drzwi prysznicowe FreeZone

Wyposażenie łazienki w kabinę prysznicową dla wielu osób było obrazem luksusu, a kiedy postępująca technologia umożliwiła wdrożenie rozwiązań, w których nie jest konieczny montaż brodzika projekty łazienek wkroczyły na zupełnie inny poziom estetyki. Seria kabin FreeZone to wolność, która pozwoli na wprowadzenie luksusowego i bardzo funkcjonalnego sprzętu do Twojej łazienki. 

Kabiny prysznicowe FreeZone

Co wyróżnia kabiny prysznicowe FreeZone spośród wszystkich dostępnym modeli w naszej ofercie? Kabiny prysznicowe FreeZone to modele bez profilu dolnego, dzięki czemu gwarantują bezprogowy dostęp do strefy mokrej w łazience. Takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w łazienkach, które stawiają na minimalizm, ale również są doskonałym rozwiązaniem dla łamania barier architektonicznych. 

Kabiny prysznicowe FreeZone to system drzwi prysznicowych przesuwnych wnękowych, a także modele kabin prysznicowych narożnych. Oferujemy drzwi przesuwne i kabiny serii FreeZone w szerokim wyborze rozmiarów, a także wariantów stron wejścia (prawe i lewe). 

Elegancka transparentność

Kabiny prysznicowe FreeZone to także bardzo gustowne wykończenie każdej łazienki. Dzięki transparentnemu przeszkleniu optycznie powiększają przestrzeń. Dostępne wykończenia ramy podnoszą walory estetyczne dodając bardzo klasycznego tonu. W ofercie Sanplast kabiny FreeZone dostępne są w standardzie z technologią Glass Protect, która utrudnia powstawanie osadów i zacieków.

Kabina prysznicowa Freezone narożna