Aktualności Data publikacji: 23/07/2021

EasyWallSystem – nowość w naszej ofercie

EasyWallSystem – nowość w naszej ofercie

Na dobrą ekipę remontową czeka się miesiącami. Dodatkowo samo znalezienie i wybór solidnych wykonawców jest ciężkim zadaniem. Niepewność związana z płatnościami i efektem końcowym może przyprawić o ból głowy. Nie czekaj na płytkarza! Weź sprawy w swoje ręce! Sposób na szybkie i bezproblemowe odświeżenie wnętrza łazienki daje ci system renowacyjny EasyWallSystem! To rozwiązanie wykończenia ścian jest niezwykle proste w montażu. Sprawdź i zrób sam renowację na najwyższym poziomie!

W SANPLAST wiemy jak ważny jest komfort przy wykonywaniu codziennych czynności i chcemy skrócić czas czekania na wymarzoną łazienkę! Możesz mieć ją w każdej chwili! Potrzeba tylko odrobiny czasu, niezłomności charakteru i determinacji.

Planujesz remont łazienki -  postaw na prostotę. EasyWallSystem tworzą płyty akrylowe o wymiarach 1200x2500mm, profile narożne wewnętrzne i zewnętrzne, profile łączące i zakończeniowe oraz klej montażowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które możesz sam sobie podarować.

EasyWallSystem to:

  • płyty akrylowe o wymiarze 120x250cm w 3 kolorach, 
  • profile wykończeniowe w kolorach srebnym błyszczącym,
  • klej montażowy,
  • zestawy narożne w trzech kolorach składające się z dwóch płyt akrylowych w wybranym kolorze, profilu narożnego wewnętrznego, dwóch profili zakończeniowych oraz kleju.

Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie - stwórz swoją zabudowę - wiele opcji jest możliwych! Sprawdź sam!


Aktualności Data publikacji: 23/07/2021

Produkty powiązane