Funkcjonalna i ergonomiczna łazienka bez względu na wymiar

Baza wiedzy Data publikacji: 07/08/2020

Funkcjonalna i ergonomiczna łazienka bez względu na wymiar

Funkcjonalna i ergonomiczna łazienka bez względu na wymiar

Kiedy dochodzimy do wniosku, że oto nadszedł już czas na zmianę, remont bądź stworzenie swojej łazienki marzeń, warto dobrze przemyśleć zbliżające się działania. W końcu nadarza się okazja, aby uczynić swój dom bardziej wygodnym i funkcjonalnym.

Mała łazienka stanowi zawsze spore wyzwanie dla kogoś, kto chce ją urządzić w sposób funkcjonalny, a jednocześnie estetyczny. W niewielkim pomieszczeniu wszystko musi być idealnie dopasowane. Jednak, podobnie jak przy każdym innym wnętrzu, należy zacząć od ustalenia, co powinno się w nim znaleźć. Z myślą o właścicielach niedużych pomieszczeń, oferujemy w swoim asortymencie szeroką gamę produktów, które przeznaczone są specjalnie do małych łazienek. Co więcej – nasi specjaliści radzą poniżej jak stworzyć w pełni funkcjonalną łazienkę obejmującą strefę mokrą i suchą, nawet na niewielkiej przestrzeni.

Funkcjonalne rozplanowanie łazienki

Zanim rozpoczniemy proces urządzania łazienki, zwymiarujmy ją i zastanówmy się ile miejsca potrzebujemy na każdy jej element. Poświęćmy troszkę czasu i pamiętajmy o wydzieleniu odpowiednich stref – mycia, kąpieli – czy co w wannie czy pod prysznicem oraz dbania o siebie. Dopasujmy łazienkę do potrzeb każdego użytkownika, aby czysta przyjemność kąpieli było jedynym o czym będziemy musieli pamiętać podczas korzystania z niej.

Baza wiedzy Data publikacji: 07/08/2020