Łazienka w stylu nowojorskim od SANPLAST SA

Inspiracje Data publikacji: 21/05/2021

Łazienka w stylu nowojorskim od SANPLAST SA

Łazienka w stylu nowojorskim od SANPLAST SA

Styl nowojorski początkowo może wydawać się ekstrawagancki i nietypowy, ale trend wprost z Manhattanu po bliższym poznaniu staje się powiernikiem nowoczesnych rozwiązań. Niebanalność i nieszablonowość tego stylu przykuwa wzrok nie jednej osoby. Czym jest to spowodowane? Jak urządzić łazienkę w stylu nowojorskim? Na te i inne pytania udzieli odpowiedzi SANPLAST SA.

W łazience w stylu nowojorskim dominuje biel, czerń, drewno bądź złoto. Może być zastosowana również inna paleta barw lecz kolory powinny być  stonowane, delikatne, co daje poczucie osobliwości. W projektach uwzględnia się wysokojakościowe produkty, tak aby efekt końcowy był nowoczesny oraz by służył na lata.

Jasna łazienka w stylu nowojorskim optycznie powiększa wnętrze. Surowość w postaci lamp loftowych dyskretnie wyeksponuje lustro. Zaprezentowany projekt jest odważny i posiada nietypowe rozwiązania. 

Analizując ten konkretny styl należy zapoznać się z określeniem „focal point”. To nic innego, jak skoncentrowanie się na jednym punkcie w pomieszczeniu. W zaprezentowanym wizji łazienki, gramy kabiną prysznicową i wolnostojącą wanną.

Nasuwa się pytanie, dla kogo konkretnie jest taka łazienka. Cóż, odpowiedź nie jest jednoznaczna. Każdy w niej odnajdzie coś dla siebie, a zaproponowana surowość przypadnie do gustu osobom zapracowanym. Tym, którzy przytłoczeni są swoimi obowiązkami - marzą o spokojnym wieczorze. 

Inspiracje Data publikacji: 21/05/2021

Produkty powiązane