Łazienka w zgodzie z naturą

Inspiracje Data publikacji: 19/02/2021

Łazienka w zgodzie z naturą

Łazienka w zgodzie z naturą

Urządzenie łazienki tylko pozornie jest zadaniem łatwym. Gdy przystępujemy do tego procesu często okazuje się, że mamy do dyspozycji zbyt ciasną przestrzeń, jesteśmy ograniczeni hydrauliką, a standardowe meble i wyposażenie po prostu nie pasują. Szczególnie w małych łazienkach stajemy przed trudnym wyzwaniem pogodzenia funkcjonalności ze stylem. Centralnym punktem praktycznie każdej łazienki jest wanna lub kabina z brodzikiem. W ich przypadku pojawiło się bardzo wiele nowinek technologicznych, które nie tylko pozwalają urządzić oryginalną stylistycznie łazienkę z klasą, ale także umożliwiają skorzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. Doskonałym przykładem tego rodzaju produktów są doceniane przez specjalistów, serie wanien z odlewu mineralnego Natur Mineral oraz Fuerta Mineral marki SANPLAST.

Czym jest odlew mineralny?

Wanny SANPLAST z odlewu mineralnego – dlaczego warto?

Łazienka wyposażona w wannę z odlewu mineralnego nabierze niepowtarzalnego stylu i prezencji. Wynika to przede wszystkim z właściwości tak przygotowanego materiału. Odlew mineralny to  elegancja znana z najlepszych na świecie produktów łazienkowych klasy Premium. Niezwykle gładka powierzchnia tego materiału pozwala również na zachowanie znacznie lepszej czystości, aniżeli w przypadku klasycznych tworzyw używanych w wyposażeniu łazienkowym. Wanny z tego materiału przybierać mogą również znacznie bardziej ekstrawaganckie i nietypowe kształty, dzięki czemu wpasują się one stylistycznie w dowolny typ łazienki.

Ekologiczna łazienka bliżej natury

To właśnie kwestia niskiej nasiąkliwości tego materiału oraz niezwykła gładkość sprawiają, że do czyszczenia odlewu mineralnego nie musimy używać żadnych środków chemicznych, a przez to nie oddziałujemy negatywnie na środowisko naturalne. przy okazji sprawiając również, że osoby z alergiami mogą znacznie wygodniej korzystać z takiej łazienki. Z jednej strony bowiem nie będzie w niej nagromadzenia bakterii, grzybów i pleśni, z drugiej – nie będziemy musieli dbać o czystość z użyciem chemii, która również czasami powoduje reakcje alergiczne u osób wrażliwych.

                             Wanna owalna Natur Mineral wanna owalna Fuerta Mineral

Serie wanien  Natur Mineral i Fuerta Mineral marki SANPLAST pozwalają na uzyskanie niezwykłego stylu, bliskość z naturą oraz stworzenia niepowtarzalnego klimatu w Twojej łazience.

Najważniejsze korzyści z wyboru wanien mineralnych:

Inspiracje Data publikacji: 19/02/2021

Produkty powiązane