Nasze produkty akrylowe są z Wami już od 25 lat!

Aktualności Data publikacji: 11/05/2022

Nasze produkty akrylowe są z Wami już od 25 lat!

Nasze produkty akrylowe są z Wami już od 25 lat!

W 1997 roku rozpoczęliśmy produkcję produktów akrylowych. Stale zmieniające się wymagania i potrzeby użytkowników pociągnęły za sobą nieprzerwaną ewolucję produktów wyposażenia łazienki w tym także brodzików i wanien. Przez 25 lat technika produkcji, a także styl zmieniły się nie do poznania.

SANPLAST SA w 1997 roku wypuścił pierwsze produkty akrylowe sygnowane logo marki. W pierwszej kolejności na rynku pojawiły się brodziki akrylowe serii Classic, które przez lata święciły tryumfy.  Na przestrzeni lat asortyment naszej firmy się rozszerzał. Do portfolio trafiały coraz to nowsze modele, a do oferty weszły wanny akrylowe. Wszystko się zmieniało, a my nieustannie podążaliśmy za potrzebami Klientów zmieniając swój park przemysłowy, po to, aby dostarczać swoim Klientom najbardziej nowoczesne propozycje do łazienki. W efekcie, aktualnie do wyboru jest szeroka gama produktów akrylowych: brodzików i wanien, a Klienci mogą przebierać w dostępnych wymiarach i kształtach.

Różni ludzie, różne potrzeby

Każda łazienka wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego SANPLAST SA proponuje Klientom produkty, które gwarantują czystą przyjemność kąpieli. Coraz częściej Klienci poszukują także kompletnych rozwiązań łazienkowych. Segment ten bardzo szybko się rozwija. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach powstały serie akrylowych wanien kompletnych LUXO i LOFT LINE, które oferowane są ze zintegrowaną obudową i syfonem. Różnią się wzornictwem wnętrza oraz kształtem obudowy od swoich poprzedników, zapewniając jednocześnie ten sam komfort i luksus kąpieli. W tym przypadku jednak kupując jeden produkt, klient nie musi się martwić o dopasowanie pozostałych elementów wanny i tracić na to, tak potrzebny podczas wyposażania łazienki, czas.”- zauważa Robert Dziak.

Przez lata swojej działalności, SANPLAST SA stał się wiodącym producentem brodzików, wanien i kabin prysznicowych w Polsce. To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, a także podążaniu za trendami i śledzeniu potrzeb klientów.

Poznaj szeroką ofertę produktów marki SANPLAST! 

Aktualności Data publikacji: 11/05/2022