Aktualności Data publikacji: 24/03/2023

Pełen sukces SANPLAST i HOESCH na targach ISH

Pełen sukces SANPLAST i HOESCH na targach ISH

To był wyjątkowo pracowity czas. Za nami międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych - Targi ISH. Tegoroczna edycja wydarzenia była pierwszą po kilkuletniej przerwie i skupiła wokół siebie rzeszę odwiedzających.  

SANPLAST SA i HOESCH razem na ISH

Tłumy odwiedzających, tysiące wystawców - to bilans tegorocznych Targów ISH, które odbywały się we Frankfurcie nad Menem. Szacuje się bowiem, że tegoroczne Targi ISH odwiedziło ponad 150 000 gości. Na 400 metrowym stoisku naszych firm - SANPLAST SA I HOESCH zaprezentowaliśmy wiele rozwiązań kąpielowych, w tym nowych produktów, jak i tych, które już wcześniej znalazły swoich wielbicieli. Wszystkie one zostały pozytywnie przyjęte i ocenione przez klientów odwiedzających tegoroczna wystawę.

Na stoisku zaprezentowane zostały między innymi dwukolorowe wanny, które wpisują się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. Rozwiązania z odlewu mineralnego – wanny Namur i LaSenia oraz wanny iSensi marki HOESCH przyciągały wzrok odwiedzających i zostały pozytywnie przez nich ocenione. Te ostatnie cieszą się olbrzymią popularnością w Niemczech, ale także i w Polsce zyskują coraz szersze grono zwolenników. Seria iSensi to jedna z najszerszych ofert wanien monolitycznych dostępnych na rynku. Szeroka paleta wymiarów jak i kształtów sprawia, że każdy znajdzie wśród wanien iSensi tą, która doskonale sprawdzi się w jego łazience. Premierą targową w tej serii była wanna okrągła, której forma i wewnętrzna niecka, zapewnia pełen komfort kąpieli, także dla dwojga.

Nie zapomnieliśmy o zwolennikach kąpieli pod prysznicem. Z ciepłym przyjęciem spotkały się kabiny prysznicowe w kolorze czarnym i białym mat. Wielość rozwiązań prysznicowych zaprezentowanych na stoisku pokazała jak zróżnicowana jest oferta naszych marek i jak doskonale dopasowana do potrzeb osób poszukujących zarówno kabin Walk-In jak i tych czterościennych kompletowanych z baterią i brodzikiem.

Aktualności Data publikacji: 24/03/2023