Łazienka idealna, czyli jaka? Ekspert SANPLAST SA radzi

Baza wiedzy Data publikacji: 02/09/2019

Łazienka idealna, czyli jaka? Ekspert SANPLAST SA radzi

 Łazienka idealna, czyli jaka? Ekspert SANPLAST SA radzi

Przestronna, funkcjonalna, dopasowana do potrzeb i oczywiście piękna – taka powinna być idealna łazienka. Jak urządzić to pomieszczenie, aby spełniało wszystkie założenia? Możliwości jest wiele. Sprawdź, co radzi Robert Rachowski - ekspert SANPLAST SA.

Łazienka to nie tylko miejsce codziennych zabiegów higienicznych, ale także pomieszczenie w którym relaksujemy się po ciężkim dniu. Warto zadbać o to, by było maksymalnie dopasowane do potrzeb wszystkich domowników, a jednocześnie korespondowało z wystrojem całego mieszkania i sprzyjało odprężeniu. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, ustawienie ceramiki i mebli, a także dobranie kolorystyki i oświetlenia sprawi, że łazienka będzie zachwycać designem zarówno korzystające z niej na co dzień osoby, jak i gości.

Wanna czy prysznic?

Oba rozwiązania mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Najczęściej jednak decyzja dotycząca instalacji prysznica lub wanny jest podyktowana powierzchnią łazienki. W większych pomieszczeniach chętniej instalowane są komfortowe wanny, ale nie jest to reguła. Ci, którzy cenią sobie orzeźwiające natryski i nie zależy im na długich kąpielach mogą postawić na nowoczesną, przestronną strefę prysznicową, którą można zaaranżować dzięki produktom SANPLAST SA. Dzięki temu, pomieszczenie będzie nie tylko wyglądało wyjątkowo modnie, ale stanie się też bardzo funkcjonalne. Istotną kwestią jest również zużycie wody. Decydując się na natrysk zamiast wanny, oszczędzamy wodę, chroniąc środowisko.

 

 

 

Baza wiedzy Data publikacji: 02/09/2019

Produkty powiązane