FREE LINE – brodziki akrylowe o różnych kształtach i głębokościach

Dobrze zaprojektowana łazienka? To przede wszystkim funkcjonalność. Nierzadko łazienka staje się wyzwaniem podczas remontu. Z uwagi na względy budowlane często musimy zrezygnować z raz podjętej decyzji lub zmienić nasz wymarzony projekt. Oferta Sanplast pozwala na realizację nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań i aranżację naprawdę wymagających przestrzeni. Przykładem jest prezentowana poniżej część serii FREE LINE, która została stworzona z myślą o miłośnikach minimalizmu, ale także funkcjonalności i zachowania gustownego efektu aranżacji nawet w najmniejszej przestrzeni.

brodzik Free Line

Poznaj ofertę brodzików Free Line.

Seria FREE LINE- rozwiązanie do każdej łazienki

FREE LINE - brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe Free Line to wybór designerskiego produktu, który dzięki minimalistycznej formie sprawdzi się praktycznie w każdej przestrzeni. Minimalistyczna konstrukcja brodzika pozwoli na aranżację łazienki w dowolnym stylu, a szeroki wybór rozmiarów i głębokości pozwali na wyposażenie nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Oferowane w naszej kolekcji brodziki są kompatybilne z dostępnymi w serii kabinami prysznicowymi, dlatego bez trudu uzupełnisz je o wysokiej jakości przeszklenia i systemy drzwi.

Brodziki dostępne w serii Free Line:

Free Line - brodziki w wielu kształtach i głębokościach 

Seria brodzików Free Line z uwagi na specyfikę projektu i dopasowanie do wymagających przestrzeni dostępna jest w wielu rozmiarach. Oferujemy nietuzinkowe wymiary brodzików prostokątnych takich jak 70x100cm czy klasyczne brodziki kwadratowe lub półokrągłe rozpoczynające się wymiarów 80x80cm. Co więcej, brodziki te dostępne są w różnych głębokościach – aby jeszcze lepiej dopasować brodzik do swoich potrzeb – można kupić brodzik o głębokości 2,5cm, 5cm lub 9cm.

Free Line- nietuzinkowe wyposażenie łazienki

brodzik głęboki Free Line

Szukasz rozwiązań, które pozwolą na realizację funkcjonalnej łazienki o niewielkich wymiarach? Zastanawiasz się nad wymianą posiadanego wyposażenia bez gruntownych remontów posadzki? Wybierz wysoki brodzik Free Line, dzięki któremu zmiana aranżacji będzie łatwa i przyjemna. 

Pozostałe produkty z serii Free Line:

https://sanplast.pl/free-line-uniwersalnosc-przestrzeni-prysznicowej

https://sanplast.pl/free-line-wanny-pelna-swoboda-wyboru-wanny